38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 54: | Rad 54: | ||
|Jerry Williams||Jockey full Of Bourbon||{{spotify|id=0yzwqJNoYoObgQ0zmHSeG7}} | |Jerry Williams||Jockey full Of Bourbon||{{spotify|id=0yzwqJNoYoObgQ0zmHSeG7}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 23.04|4]]''' || rowspan= "2"|Cliff Richard ||Living Doll||{{spotify|id=6DYhbaHSfp7MfxCfwhvEBG}} | ||
|- | |- | ||
||Let Me Be The One||{{spotify|id=7IhvhZ8Z69RXpUsMzcUOBj}} | ||Let Me Be The One||{{spotify|id=7IhvhZ8Z69RXpUsMzcUOBj}} | ||
Rad 61: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
|Slip Away||{{spotify|id=4vQxiqhxggtmf44YkJJrHn}} | |Slip Away||{{spotify|id=4vQxiqhxggtmf44YkJJrHn}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävling)''||Rövarnas visa|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Some People|| | |||
|- | |||
|Nature boy|| | |||
|- | |||
|This is not America|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="3"|'''[[Avsnitt 23.05|5]]''' || Joey Tempest||Forgiven||{{spotify|id=6z5PhkCaFmtoTFweBTNU02}} | | style="text-align: center;" rowspan="3"|'''[[Avsnitt 23.05|5]]''' || Joey Tempest||Forgiven||{{spotify|id=6z5PhkCaFmtoTFweBTNU02}} |
redigeringar