38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 172: | Rad 172: | ||
||Fire and Rain|| | ||Fire and Rain|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 23.14|14]]''' || rowspan= "2"| Shania Twain||I´m gonna getcha good|| | ||
|- | |- | ||
|I'm not in the mood (To say no)|| | |I'm not in the mood (To say no)|| | ||
Rad 179: | Rad 179: | ||
|- | |- | ||
|Jag å Bosse Lidén||{{spotify|id=7043ytSnAvc29xodCdeYwy}} | |Jag å Bosse Lidén||{{spotify|id=7043ytSnAvc29xodCdeYwy}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävling)''||Olyckans sång|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Norrland|| | |||
|- | |||
|Rebeckas dröm|| | |||
|- | |||
|Det är en ros utsprungen|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 23.15|15]]''' || rowspan= "2"| Peter Jöback ||Jag kommer hem igen till jul||{{spotify|id=5EBlxoxJQlN219JT1b9VvL}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 23.15|15]]''' || rowspan= "2"| Peter Jöback ||Jag kommer hem igen till jul||{{spotify|id=5EBlxoxJQlN219JT1b9VvL}} |
redigeringar