38 404
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 65: | Rad 65: | ||
|- | |- | ||
|Hon ljuger||{{spotify|id=4UE3iq3rKBrGOPyEIFw4IL}} | |Hon ljuger||{{spotify|id=4UE3iq3rKBrGOPyEIFw4IL}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.07|7]]''' ||rowspan= "8"|Curt Haagers||Tror du, att du kan lura mej||{{spotify|id=78GNFKZuYzALxGtAfGkCNJ}} | |||
|- | |||
|Mina allra bästa minnen||{{spotify|id=4Qno2w7UnZ25jOb49TsjOh}} | |||
|- | |||
|Rysk folksång||{{spotify|id=0WhwJQQAxMEuIaoJFLHaRM}} | |||
|- | |||
|Ettfång av mörkröda rosor||{{spotify|id=6tqy7adtFWfFlK9F9YwF5g}} | |||
|- | |||
|Tack för att vi är vänner||{{spotify|id=32DvMd7yGYT1jnE80TN84b}} | |||
|- | |||
|Den enda i världen||{{spotify|id=3bJjaYQiLXurhwutyVWriA}} | |||
|- | |||
|Det är kärlek||{{spotify|id=614Xu4KmVUNmicZC3XX22g}} | |||
|- | |||
|Blue Bayou||{{spotify|id=5ilCfikwTfDDwfccfKhFMF}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.08|8]]''' ||rowspan= "8"|Ann-Cathrine Wiklanders||Varje litet ord||{{spotify|id=0sZarYTUbocHeeYcEgkFLx}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 08.08|8]]''' ||rowspan= "8"|Ann-Cathrine Wiklanders||Varje litet ord||{{spotify|id=0sZarYTUbocHeeYcEgkFLx}} | ||
Rad 81: | Rad 97: | ||
|- | |- | ||
||Vänd inte ryggen åt en vän||{{spotify|id=5KFrYi21QAY0xHaG3FjLRs}} | ||Vänd inte ryggen åt en vän||{{spotify|id=5KFrYi21QAY0xHaG3FjLRs}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 08.10|10]]''' ||rowspan= "7"|Anders Engbergs||Du och jag|| | |||
|- | |||
|Kärleken i byn||{{spotify|id=0NSaHjpCddq655HjY5ekG3}} | |||
|- | |||
|Doften av dig|| | |||
|- | |||
|Jag undrar vem du leker med ikväll||{{spotify|id=4D7KbhbRGyfAvbpy3wsGlZ}} | |||
|- | |||
|Ge dej tid||{{spotify|id=4URSdEAMhKHn1e0ZYuNpEX}} | |||
|- | |||
|Love me tender|| | |||
|- | |||
|Dansen på Sunnanö|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.15|15]]''' ||rowspan= "6"| Lasse Trofasts||Min hälsning till Öland|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 08.15|15]]''' ||rowspan= "6"| Lasse Trofasts||Min hälsning till Öland|| |
redigeringar