38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 73: | Rad 73: | ||
|- | |- | ||
|Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | |Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 09.08|8]]''' || rowspan= "6"|Helene & Gänget||Stå på egna ben||{{spotify|id=0W9R9W7881vkgCEAxxPMVW}} | |||
|- | |||
|Vårda ömt vår kärlek||{{spotify|id=5aL2GWB3M1jw667czDaW44}} | |||
|- | |||
|Kärlekens vindar||{{spotify|id=40TsNu7pVaZFqBazACGrUF}} | |||
|- | |||
|Segla din båt i hamn||{{spotify|id=2UtA9swD5jGcZELmQnQLrJ}} | |||
|- | |||
|En riktig karl||{{spotify|id=2BY3ARFpIoRty8PPtusklN}} | |||
|- | |||
|Varje morgonda' som vi får ha varandra||{{spotify|id=7ijZo4FN8f5hGFMFXvDRvU}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 09.09|9]]''' || rowspan= "13"|Arvingarna||Heja blåvitt|| | | style="text-align: center;" rowspan= "13"| '''[[Avsnitt 09.09|9]]''' || rowspan= "13"|Arvingarna||Heja blåvitt|| |
redigeringar