38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 126: | Rad 126: | ||
|Old pigweed||{{spotify|id=3aOAM7EGt5eqAEiFRAxnc9}} | |Old pigweed||{{spotify|id=3aOAM7EGt5eqAEiFRAxnc9}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan=" | | style="text-align: center;" rowspan="9"| '''[[Avsnitt 23.10|10]]''' ||rowspan="2"|Totta Näslund||Kärlek med stort K||{{spotify|id=2Xqmn295aDmFqe1OVbYSxq}} | ||
|- | |- | ||
|Sex fot under||{{spotify|id=3S5LxvtZWSQ4aCOEKhfVNO}} | |Sex fot under||{{spotify|id=3S5LxvtZWSQ4aCOEKhfVNO}} | ||
Rad 135: | Rad 135: | ||
|- | |- | ||
|Let's dance||{{spotify|id=3BDFpJPNVSmO4ZeaelPLUm}} | |Let's dance||{{spotify|id=3BDFpJPNVSmO4ZeaelPLUm}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Banankontakt|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Lätt som en sommarfjäril|| | |||
|- | |||
|For your eyes only|| | |||
|- | |||
|On the beach|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan="13"|'''[[Avsnitt 23.11|11]]''' || Sten & Stanley ||En bro av gemenskap||{{spotify|id=5MXyc6VIaqYuCsBC9gPFXv}} | | style="text-align: center;" rowspan="13"|'''[[Avsnitt 23.11|11]]''' || Sten & Stanley ||En bro av gemenskap||{{spotify|id=5MXyc6VIaqYuCsBC9gPFXv}} |
redigeringar