38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 228: | Rad 228: | ||
|Gösta Linderholm||Jag såg mamma kyssa tomten|| | |Gösta Linderholm||Jag såg mamma kyssa tomten|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 23.17|17]]''' || rowspan= "2"|Andrea Bocelli||En Aranjuez con tu amor|| | ||
|- | |- | ||
| | |Barcarolle|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Arne Weise||Bekännelse||{{spotify|id=2LbpDfoVxnFe7PwYifE9C6}} | |rowspan= "2"|Arne Weise||Bekännelse||{{spotify|id=2LbpDfoVxnFe7PwYifE9C6}} | ||
|- | |- | ||
| | |Statzione Ostia Lido ||{{spotify|id=6yJjVxR6y7NoRFDWGnW6QK}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Nu tändas tusen juleljus|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Song for Kate|| | |||
|- | |||
||Through the fire|| | |||
|- | |||
||Karl Bertil Jonssons julafton|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "15"|'''[[Avsnitt 23.18|18]]''' || Joybells och LaGaylia Frazier ||Oh Happy Day||{{spotify|id=5j2KCHUjF2spFmdqdPTNaH}} | | style="text-align: center;" rowspan= "15"|'''[[Avsnitt 23.18|18]]''' || Joybells och LaGaylia Frazier ||Oh Happy Day||{{spotify|id=5j2KCHUjF2spFmdqdPTNaH}} |
redigeringar