38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 164: | Rad 164: | ||
|Håll mitt hjärta||{{spotify|id=21ZLiZ8WUO36WEKJay3trI}} | |Håll mitt hjärta||{{spotify|id=21ZLiZ8WUO36WEKJay3trI}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan="3"|Husbandet ''(bingomusik)||You Raise Me Up|| | |rowspan="3"|Husbandet ''(bingomusik)''||You Raise Me Up|| | ||
|- | |- | ||
|True Love|| | |True Love|| | ||
Rad 170: | Rad 170: | ||
|Koppången|| | |Koppången|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 23.12|12]]''' || rowspan= "2"|Daniel Lemma||Higher Ground||{{spotify|id=1xuODQGtEzhQo90A7bbSpW}} | ||
|- | |- | ||
|If I used to love you||{{spotify|id=10E3R0OWIirJSfa4nhlJ5J}} | |If I used to love you||{{spotify|id=10E3R0OWIirJSfa4nhlJ5J}} | ||
Rad 177: | Rad 177: | ||
|- | |- | ||
|Eloise||{{spotify|id=1cmdyYqbzc8fvHsmtErxx0}} | |Eloise||{{spotify|id=1cmdyYqbzc8fvHsmtErxx0}} | ||
|- | |||
|Husbandet ''(barntävlingen)''||Bananer i pyjamas|| | |||
|- | |||
|rowspan="3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Calling You|| | |||
|- | |||
|Listen to the Rhythm of the Falling Rain|| | |||
|- | |||
|Tears in heaven|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 23.13|13]]''' || rowspan= "2"| Westlife ||My Love||{{spotify|id=4zM5pqw2jcRDUxPntoaoLq}} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 23.13|13]]''' || rowspan= "2"| Westlife ||My Love||{{spotify|id=4zM5pqw2jcRDUxPntoaoLq}} |
redigeringar