38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(14 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 5: | Rad 5: | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Säsong 1]]''' || Bingo||099-432 32||4.95 kr|| | | style="text-align: center;"| '''[[Säsong 1]]''' || Bingo||099-432 32||4.95 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.01|1]]''' | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.01|1]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
Rad 11: | Rad 11: | ||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.02|2]]''' | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.02|2]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
Rad 17: | Rad 17: | ||
|Mat||099-315 70||9.90 kr|| | |Mat||099-315 70||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.03|3]]''' | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.03|3]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
Rad 23: | Rad 23: | ||
|Hurtigruten||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Hurtigruten||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.04|4]]''' | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.04|4]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
Rad 29: | Rad 29: | ||
|3000 kr||099-315 70||9.90 kr||Udda | |3000 kr||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= " | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.05|5]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Thailand||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.06|6]]'''|||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.07|7]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|3000 kr||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.08|8]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten||099-315 20||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.09|9]]'''||Bilchansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.10|10]]'''||Bilstegen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.11|11]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Guldruschen||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bingolottos julkalender||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.12|12]]'''||Flygvärdinnorna ||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.13|13]]'''||Bilchansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.14|14]]'''||Guldruschen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.15|15]]'''||Bilstegen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.16|16]]'''||Luciatåget||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|3000 kr||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.17|17]]'''||Bilchansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 51.18|18]]'''||Julklappar till Barnen||099-315 30||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Julklappsäcken||099-315 40||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|3000 kr||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Biljakten||099-315 20||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|FärgFemman DeLuxe||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.17|17]]'''||Jackpotthjulet||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Miljonhjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Thailand + 5000 kr||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar