38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 213: | Rad 213: | ||
|- | |- | ||
|Now's the time|| | |Now's the time|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 51.13|13]]''' ||rowspan= "5"|Arvingarna ||California Girls||{{spotify|id=7KcGkTOdLutfxVFKarc3FC}} | |||
|- | |||
|Don't Worry Baby|| | |||
|- | |||
|Sloop John B||{{spotify|id=62pLV7kZEXbjfN6z8tIEFc}} | |||
|- | |||
|I Get Around|| | |||
|- | |||
|Änglarnas jul||{{spotify|id=4BuVey33SAEyY7YaRkCmqa}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Tusen bitar|| | |||
|- | |||
|Tusen och en natt|| | |||
|- | |||
|Tusen röster|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar