38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 113: | Rad 113: | ||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= " | |style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 18.16|16]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||0, 7 | ||
|- | |- | ||
|Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||4 | |Lådchansen||0718-532 32||1,25 kr||4 | ||
Rad 120: | Rad 120: | ||
|- | |- | ||
|Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | |Bingo||0718-541 41||1,25 kr|| | ||
|- | |||
|Valvet||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 18.21|21]]'''||Sandlådan|| 0718-548 48||1,25 kr||Alla | |style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 18.21|21]]'''||Sandlådan|| 0718-548 48||1,25 kr||Alla |
redigeringar