38 423
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 115: | Rad 115: | ||
|- | |- | ||
|The winner takes it all|| | |The winner takes it all|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 55.11|11]]''' || rowspan= "2"|Arvingarna||Vackra ord||{{spotify|id=5NGUgB1OHI4ccsXv3OflJo}} | |||
|- | |||
|Eloise||{{spotify|id=5Ws6u3a6SibPmJazXdEAHB}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Autumn leave|| | |||
|- | |||
|Autumn in New York|| | |||
|- | |||
|Höstvisan || | |||
|- | |||
|Vem tar hand om hösten?|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar