38 147
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 137: | Rad 137: | ||
|- | |- | ||
|Spring is nearly here|| | |Spring is nearly here|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 55.13|13]]''' ||Jenny Silver||Mitt innersta rum|| | |||
|- | |||
|Lasse Stefanz||Du läser mellan raderna Carina|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Little House on the Prairie|| | |||
|- | |||
|Smile|| | |||
|- | |||
|The Final Countdown|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar