38 448
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 83: | Rad 83: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59. | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.14|14]]'''||Kuporna||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 59.15|15]]'''||Kuporna||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| | |Jackpotten ||099-25 500||9.90 kr|| |
redigeringar