38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 231: | Rad 231: | ||
|- | |- | ||
|Varm korv boogie|| | |Varm korv boogie|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.20|20]]''' ||Emil Assergård||Om du vill||{{spotify|id=1f1L3OyGiD8EurPsIwxFfa}} | |||
|- | |||
|Scarlet||Circus X||{{spotify|id=0SGMCZngLMlB3w34r0cmaz}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Majsång|| | |||
|- | |||
|Born to run|| | |||
|- | |||
|Allting är så mysigt och skönt|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar