38 443
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 108: | Rad 108: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 04.07|7]]'''||Stegen||099-25 500||9.90 kr|| | |style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 04.07|7]]'''||Stegen||099-25 500||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 04.08|8]]'''||Skottkärra full med pengar||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar