38 402
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
|This is the moment|| | |This is the moment|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 67.03|3]]''' ||Hasse Andersson||Änglahund||{{spotify|id=4GgAm1IIj5mIUsA8ucKA0k}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Hasse Andersson och Rytmus Barbershop||Guld och gröna skogar|| | |||
|- | |||
|På väg hem|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ingenting går upp mot gamla Skåne|| | |||
|- | |||
|Kalle på Spången|| | |||
|- | |||
|Sång till friheten|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar