37 836
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 455: | Rad 455: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.17|17]]'''||Stegen||Hästen||Spotig klocka||Dator||Smycken||Cider||Fisk||Bensin m m||Mat||Största veckotidningen||Möbler||Kaffebryggare||Kläder||Choklad||Resa | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.17|17]]'''||Stegen||Hästen||Spotig klocka||Dator||Smycken||Cider||Fisk||Bensin m m||Mat||Största veckotidningen||Möbler||Kaffebryggare||Kläder||Choklad||Resa | ||
|} | |} | ||
===Säsong 12=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.01|1]]'''||Stegen||Hälsofil||Glasögon||Kläder||Kryssningar||Kranar för kök & badrum||Mat||Resa||Bensin mm||Chips||TV/Video||Godis||Hästen||Möbler||Smycken eller klockor | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.02|2]]'''||Kläder||Bensin mm||Kranar för kök & badrum||Stegen||Glasögon||Kryssningar||Resa||Mat||Möbler||Smycken & klockor||Godis||Hästen||Chips||Hälsofil||TV/Video | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.03|3]]'''||Chips||Glasögon||Bensin mm||Mat||Kläder||Stegen||Hälsofil||Hästen||Kranar för kök & badrum||Kryssningar||TV/Video||Godis||Resa||Möbler||Smycken & klockor | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.04|4]]'''||Kryssningar||Glasögon||Chips||Mat||Smycken & klockor||Hälsofil||Resa||Kläder||Möbler||TV/Video||Bensin mm||Kranar för kök & badrum||Stegen||Godis||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.05|5]]'''||Hästen||Bensin mm||Godis||Gammaldags cocosbollar||Mix för pizza- & pajdeg||Glass||Stegen||Klockor||Mat||Kakor||Möbler||Kläder||TV||Smycken||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.06|6]]'''||TV||Gammaldags cocosbollar||Klockor||Resa||Kläder||Bensin mm||Stegen||Möbler||Kakor||Hästen||Godis||Smycken||Glass||Mat||Mix för pizza- & pajdeg | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.07|7]]'''||Kläder||Klockor||Mat||TV & Video||Resa||Godis||Glass||Kakor||Smycken||Gammaldags cocosbollar||Hästen||Bensin mm||Stegen||Mix för pizza- & pajdeg||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.08|8]]'''||Mat||Resa||Godis||Stegen||Smycken||Bensin mm||Mix för pizza- & pajdeg||Hästen||Gammaldags cocosbollar||Kakor||Klockor||Möbler||TV & Video||Kläder||Glass | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.09|9]]'''||TV & Video||Kläder||Resa||Bensin mm||Möbler||Största veckotidningen||Hälsosam matlagning||Stegen||Hushållspapper||Kyckling||Däck||Hästen||Smycken & klockor||Konfekt & praliner||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.10|10]]'''||Hushållspapper||Smycken & klockor||Mat||Resa||Kyckling||Största veckotidningen||Konfekt & praliner||Hälsosam matlagning||Hästen||Däck||Bensin mm||TV & Video||Kläder||Stegen||Möbler | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.11|11]]'''||Stegen||Konfekt & praliner||Resa||Hushållspapper||Kläder||Möbler||Största veckotidningen||TV & Video||Mat||Hälsosam matlagning||Smycken & klockor||Bensin mm||Kyckling||Däck||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.12|12]]'''||Kyckling||Kläder||Däck||Resa||Möbler||Hälsosam matlagning||Konfekt & praliner||Smycken & klockor||Mat||Största veckotidningen||Hästen||Bensin mm||Stegen||Hushållspapper||TV & Video | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.13|13]]'''||Hästen||Mat||Kläder||Kex||Lättlagat från havet||Resa||Smycken & klockor||Godis||Stegen||Möbler||Sommarland||Chips & läskedrycker||Bensin m.m.||Mellanmål||TV & Video | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.14|14]]'''||Möbler||Dator||Resa||Mat||Kläder||Hästen||Mellanmål||Kex||Bensin mm||Smycken & klockor||Godis||Sommarland||Chips & läskedryck||Stegen||Lättlagat från havet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.15|15]]'''||Kläder||Mat||Kex||Chips & läskedryck||Dator||Bensin m m||Möbler||Hästen||Smycken & klockor||Sommarland||Resa||Lättlagat från havet||Stegen||Mellanmål||Godis | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.16|16]]'''||Mellanmål||Mat||Möbler||Hästen||Bensin mm||Sommarland||Smycken & klockor||Lättlagat från havet||Resa||Stegen||Chips & läskedryck||Kläder||Godis||Kex||Dator | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.17|17]]'''||Bensin m m||Chokladgodis||Stegen||Nöjesparken i Göteborg||Smycken & klockor||Tandvård||Hästen||Flugfångare||Kläder||Dator||Mat||Möbler||Resa||Gräsklippare||Ostkuber | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.18|18]]'''||Tandvård||Möbler||Mat||Flugfångare||Bensin mm||Gräsklippare||Smycken & klockor||Stegen||Kläder||Ostkuber||Chokladgodis||Dator||Nöjesparken i Göteborg||Resa||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.19|19]]'''||Nöjesparken i Göteborg||Resa||Ostkuber||Mat||Smycken & klockor||Gräsklippare||Bensin mm||Dator||Tandvård||Möbler||Chokladgodis||Hästen||Stegen||Flugfångare||Kläder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 12.20|20]]'''||Stegen||Dator||Tandvård||Flugfångare||Möbler||Bensin m m||Nöjesparken i Göteborg||Kläder||Hästen||Smycken & klockor||Mat||Resa||Ostkuber||Gräsklippare||Chokladgodis |
redigeringar