Lista över vinster i Hemliga Låda: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '==Säsonger== ===Säsong 1=== {| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" |- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" |Avsn...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 24: | Rad 24: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 01.10|10]]'''||Smycken||Familjetidningen||Stegen||Steroanläggning||Satelittbild||BingoLotto-galan||Videokamera||TV||Kläder | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 01.10|10]]'''||Smycken||Familjetidningen||Stegen||Steroanläggning||Satelittbild||BingoLotto-galan||Videokamera||TV||Kläder | ||
|} | |||
===Säsong 2=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.02|1]]'''||TV||Sommarland||Video||Stegen||Husbilen||Kamera||Videokamera||Amsterdamkryss||Resa||Familjetidningen||El-verktyg||Ricciklocka | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.02|2]]'''||Videokamera||Resa||Husbilen||Amsterdamkryss||Sommarland||TV||Familjetidningen||Ricciklocka||Kamera||Stegen||El-verktyg||Video | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.03|3]]'''||Sommarland||Husbilen||TV||Resa||Stegen||Familjetidningen||Videokamera||Video||El-verktyg||Kamera||Ricciklocka||Amsterdamkryss | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.04|4]]'''||Amsterdamkryss||El-verktyg||Kamera||Videokamera||Resa||Sommarland||Stegen||Husbilen||Ricciklocka||Video||Familjetidningen||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.05|5]]'''||Telefon||Euro-Disneyland||Kamera||Stegen||Bäddsoffa||Husbilen||Videokamera||TV||Klocka||Tågresa||Microugn||Resa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.06|6]]'''||Kamera||Göteborgsweekend||Stegen||Klocka||Bäddsoffa||Microugn||Venedigresa||TV||Videokamera||Husbilen||Tågresa||Telefon | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.07|7]]'''||TV|| || || || || || || Venedigresa|| ||Microugn||Klocka|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.08|8]]'''||Stegen||Videokamera||Bäddsoffa||Tågresa||Telefon||Kamera || ||Tyrolenresa||Microugn||Husbilen|| ||Klocka | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 02.09|9]]''' ||Damtidningen||Kamera||Stegen||Göteborgsweekend||TV||Kläder||Smycken||Husbilen||Telefon||El-verktyg||Videokamera||Fiske i Lappland | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 02.10|10]]'''||TV||Kamera||Husbilen||Telefon||Kläder||Fiske i Lappland||Smycken||Stegen||El-verktyg||Tyrolenresa||Damtidningen||Göteborgsweekend | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.11|11]]'''||Lapplandsfjällen||Smycken||Damtidningen||El-verktyg||TV||Husbilen||Kamera||Kläder||Stegen||Tyrolenresa||Göteborgsweekend||Telefon | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.12|12]]'''||Kamera||Husbilen||Lapplandsfjällen||Telefon||Göteborgsweekend||El-verktyg||Kläder||TV||Venedigresa||Stegen||Damtidningen||Smycken | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.13|13]]'''||TV||Cykel||El-verktyg||Sommarland||Moped||Tyrolenresa||Bensin||Kamera||Göteborgsweekend||Husbilen||Stegen||SAS-hjulet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.14|14]]'''||Husbilen||Göteborgsweekend||Kamera||TV||Cykel||Moped||El-verktyg||Bensin||Sommarland||Stegen||SAS-hjulet||Lapplandsfjällen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.15|15]]'''||TV||Stockholmspaket||Cykel||Bensin||Moped||El-verktyg||SAS-hjulet||Göteborgsweekend||Sommarland||Kamera||Stegen||Husbilen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.16|16]]'''||Bensin||El-verktyg||Sommarland||Stegen||Husbilen||Fiska i Lappland||Cykel||TV||Stockholmspaket||SAS-hjulet||Moped||Kamera | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.17|17]]'''||Kamera||Bensin||Tågresa||Stegen||Svenskt kött||Biljardbord||Stockholmspaket||Kvalitetsur||SAS-hjulet||TV||För trädgården||El-verktyg | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 02.18|18]]'''||Svenskt kött||Stockholmspaket||Tågresa||SAS-hjulet||Kamera||Stegen||Biljardbord||TV||För trädgården||El-verktyg||Kvalitetsur||Bensin & Gasolgrill | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 02.19|19]]''' ||Kamera||El-verktyg||TV||Stockholmspaket||Stegen||Biljardbord||Kvalitetsur||Svenskt kött||Landskronavecka||SAS-hjulet||Tågresa||Bensin & Gasolgrill | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 02.20|20]]'''||Biljardbord||Svenskt kött||Landskronavecka||TV||Kamera||Tågresa||Kvalitetsur||Stegen||El-verktyg||Bensin & Gasolgrill||Stockholmspaket||SAS-hjulet | |||
|} | |} |
Versionen från 26 maj 2016 kl. 19.24
Säsonger
Säsong 1
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
1 | Jeans | BingoLotto-galan | Kamera | Vattensäsong | Stegen | Familjetidningen | TV | Smycken | Servis |
2 | Vattensäng | Stegen | TV | Smycken | Kaffeservis | Jeans | Familjetidningen | Kamera | BingoLotto-galan |
3 | |||||||||
4 | BingoLotto-galan | Familjetidningen | Stegen | Jeans | Kamera | Kaffeservis | Vattensäng | TV | Smycken |
5 | Jeans | Kamera | Kaffeservis | Vattensäng | BingoLotto-galan | Stegen | Familjetidningen | Smycken | TV |
6 | Vattensäng | TV | Smycken | BingoLotto-galan | Kamera | Jeans | Kaffeservis | Stegen | Familjetidningen |
7 | Videokamera | Satellitbild | Kläder | Stegen | Stereoanläggning | TV | BingoLotto-galan | Familjetidningen | Smycken |
8 | Stegen | TV | Smycken | Stereoanläggning | Satellitbild | BingoLotto-galan | Kläder | Videokamera | Familjetidningen |
9 | Kläder | BingoLotto-galan | Satellitbild | TV | Familjetidningen | Stegen | Smycken | Stereoanläggning | Videokamera |
10 | Smycken | Familjetidningen | Stegen | Steroanläggning | Satelittbild | BingoLotto-galan | Videokamera | TV | Kläder |
Säsong 2
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
1 | TV | Sommarland | Video | Stegen | Husbilen | Kamera | Videokamera | Amsterdamkryss | Resa | Familjetidningen | El-verktyg | Ricciklocka |
2 | Videokamera | Resa | Husbilen | Amsterdamkryss | Sommarland | TV | Familjetidningen | Ricciklocka | Kamera | Stegen | El-verktyg | Video |
3 | Sommarland | Husbilen | TV | Resa | Stegen | Familjetidningen | Videokamera | Video | El-verktyg | Kamera | Ricciklocka | Amsterdamkryss |
4 | Amsterdamkryss | El-verktyg | Kamera | Videokamera | Resa | Sommarland | Stegen | Husbilen | Ricciklocka | Video | Familjetidningen | TV |
5 | Telefon | Euro-Disneyland | Kamera | Stegen | Bäddsoffa | Husbilen | Videokamera | TV | Klocka | Tågresa | Microugn | Resa |
6 | Kamera | Göteborgsweekend | Stegen | Klocka | Bäddsoffa | Microugn | Venedigresa | TV | Videokamera | Husbilen | Tågresa | Telefon |
7 | TV | Venedigresa | Microugn | Klocka | ||||||||
8 | Stegen | Videokamera | Bäddsoffa | Tågresa | Telefon | Kamera | Tyrolenresa | Microugn | Husbilen | Klocka | ||
9 | Damtidningen | Kamera | Stegen | Göteborgsweekend | TV | Kläder | Smycken | Husbilen | Telefon | El-verktyg | Videokamera | Fiske i Lappland |
10 | TV | Kamera | Husbilen | Telefon | Kläder | Fiske i Lappland | Smycken | Stegen | El-verktyg | Tyrolenresa | Damtidningen | Göteborgsweekend |
11 | Lapplandsfjällen | Smycken | Damtidningen | El-verktyg | TV | Husbilen | Kamera | Kläder | Stegen | Tyrolenresa | Göteborgsweekend | Telefon |
12 | Kamera | Husbilen | Lapplandsfjällen | Telefon | Göteborgsweekend | El-verktyg | Kläder | TV | Venedigresa | Stegen | Damtidningen | Smycken |
13 | TV | Cykel | El-verktyg | Sommarland | Moped | Tyrolenresa | Bensin | Kamera | Göteborgsweekend | Husbilen | Stegen | SAS-hjulet |
14 | Husbilen | Göteborgsweekend | Kamera | TV | Cykel | Moped | El-verktyg | Bensin | Sommarland | Stegen | SAS-hjulet | Lapplandsfjällen |
15 | TV | Stockholmspaket | Cykel | Bensin | Moped | El-verktyg | SAS-hjulet | Göteborgsweekend | Sommarland | Kamera | Stegen | Husbilen |
16 | Bensin | El-verktyg | Sommarland | Stegen | Husbilen | Fiska i Lappland | Cykel | TV | Stockholmspaket | SAS-hjulet | Moped | Kamera |
17 | Kamera | Bensin | Tågresa | Stegen | Svenskt kött | Biljardbord | Stockholmspaket | Kvalitetsur | SAS-hjulet | TV | För trädgården | El-verktyg |
18 | Svenskt kött | Stockholmspaket | Tågresa | SAS-hjulet | Kamera | Stegen | Biljardbord | TV | För trädgården | El-verktyg | Kvalitetsur | Bensin & Gasolgrill |
19 | Kamera | El-verktyg | TV | Stockholmspaket | Stegen | Biljardbord | Kvalitetsur | Svenskt kött | Landskronavecka | SAS-hjulet | Tågresa | Bensin & Gasolgrill |
20 | Biljardbord | Svenskt kött | Landskronavecka | TV | Kamera | Tågresa | Kvalitetsur | Stegen | El-verktyg | Bensin & Gasolgrill | Stockholmspaket | SAS-hjulet |