37 836
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 414: | Rad 414: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 10.20|20]]'''||Mat||Möbler||Grillad kyckling||Smycken||Kryssning||Kläder||Hästen||Resa||Chokladpraliner||Stegen||Chips & Läskedryck||TV||Bensin m.m.||För gräsmattan||Bilsemester i Europa | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 10.20|20]]'''||Mat||Möbler||Grillad kyckling||Smycken||Kryssning||Kläder||Hästen||Resa||Chokladpraliner||Stegen||Chips & Läskedryck||TV||Bensin m.m.||För gräsmattan||Bilsemester i Europa | ||
|} | |||
===Säsong 11=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14||15 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.01|1]]'''||Smycken||Hästen||TV & Video||Postorder||Stegen||Glasögon||Mat||Mix för pizza- & pajdeg||Bensin m.m.||Kläder||Möbler||Resa||Blandat godis||Vinterdäck||Kylskåp med delikatesser | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.02|2]]'''||Mat||Bensin m m||Resa||Postorder||Stegen||Möbler||Vinterdäck||Blandat godis||Smycken||Glasögon||Mix för pizza & pajdeg||Kylskåp med delikatesser||TV & Video||Hästen||Kläder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.03|3]]'''||Kläder||Mix för pizza & pajdeg||Stegen||Glasögon||Vinterdäck||Blandat godis||Bensin m m||Kylskåp med delikatesser||Resa||TV & Video||Hästen||Smycken||Mat||Möbler||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.04|4]]'''||Postorder||Mat||Resa||Smycken||Blandat godis||Mix för pizza- & pajdeg||Stegen||Kylskåp med delikatesser||Bensin m m||Vinterdäck||Möbler||Hästen||TV & Video||Kläder||Glasögon | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.05|5]]'''||Glass||Maat||Resa||Färg, tapeter & golv||Bensin m m||Stegen||Klockor||Största veckotidningen||Möbler||Exklusivt för köket||Hästen||TV||Godis||Smycken||Kläder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.06|6]]'''||Bensin m m||Möbler||Godis||Mat||Hästen||Kläder||Resa||Största veckotidningen||Färg, tapeter & golv||TV||Exklusivt för köket||Klockor||Stegen||Smycken||Glass | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.07|7]]'''||Resa||Mat||Kläder||Hästen||Färg, tapeter & golv||Klockor||Bensin m m||Möbler||Godis||Exklusivt för köket||TV||Stegen||Största veckotidningen||Smycken||Glass | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.08|8]]'''||Möbler||Kläder||Glass||Smycken||Färg, tapeter & golv||Exklusivt för köket||Resa||Mat||Bensin m m||TV||Största veckotidningen||Klockor||Godis||Stegen||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.09|9]]'''||Glasögon||Hushållspapper||Smycken & klockor||Stegen||Mat||Dator||Möbler||Choklad||Ugnsfärdig kyckling||Vinterdäck||Bensin mm||Kläder||Bilvärme||Resa||Hästen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.10|10]]'''||Choklad||Bilvärme||Stegen||Kyckling||Glasögon||Möbler||Bensin m m||Kläder||Resa||Mat||Vinterdäck||Hästen||Spis||Smycken & klockor||Hushållspapper | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.11|11]]'''||Stegen||Vinterdäck||Bensin m m||Choklad||Möbler||resa||Hushållspapper||Smycken & klockor||Mat||Hästen||Glasögon||Bilvärme||Grillad kyckling||Spis||Kläder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.12|12]]'''||Hästen||Bensin mm||Mat||Bilvärme||Kläder||Stegen||Smycken & klockor||Resa||Vinterdäck||Möbler||Spis||Hushållspapper||Choklad||Ugnsfärdig kyckling||Glasögon | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.13|13]]'''||Kläder||Stegen||Resa||Spis||Sportig klocka||Mat||Exklusivt för köket||Exklusiv choklad||Möbler||Hästen||Bensin mm||Största veckotidningen||Lättlagat från havet||Smycken||Cider | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.14|14]]'''||Hästen||Lättlagat från havet||Möbler||Sportig klocka||Bensin mm||Stegen||Kläder||Största veckotidningen||Exklusivt för köket||Smycken||Dator||Cider||Resa||Mat||Exklusiv choklad | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.15|15]]'''||Resa||Kläder||Exklusiv choklad||Stegen||Dator||Största veckotidningen||Lättlagat från havet||Bensin mm||Mat||Smycken||Möbler||Hästen||Cider||Sportig klocka||Exklusivt för köket | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.16|16]]'''||Mat||Lättlagat från havet||Cider||Smycken||Exklusivt för köket||Resa||Dator||Stegen||Hästen||Största veckotidningen||Möbler||Exklusiv choklad||Sportig klocka||Bensin mm||Kläder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 11.17|17]]'''||Stegen||Hästen||Spotig klocka||Dator||Smycken||Cider||Fisk||Bensin m m||Mat||Största veckotidningen||Möbler||Kaffebryggare||Kläder||Choklad||Resa | |||
|} | |} |
redigeringar