Lista över vinster i Hemliga Låda: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 108: | Rad 108: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.16|16]]'''||TV||El-verktyg||Choklad||Smycken||Mat||Stegen||Postorder||Bensin mm||Svenskt kött||Tågresa||Joker||Flygresa||Verktyg, elektronik, hobby||Bingobike | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.16|16]]'''||TV||El-verktyg||Choklad||Smycken||Mat||Stegen||Postorder||Bensin mm||Svenskt kött||Tågresa||Joker||Flygresa||Verktyg, elektronik, hobby||Bingobike | ||
|} | |||
===Säsong 4=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.02|1]]'''||Smycken||TV Video||Veckotidningen||Flygresa||Marmelad||Svenskt kött||Bingobike||Jokerlådan||Postorder||Tågresa||Stegen||Mat||Bensin m.m||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.02|2]]'''|| Tågresa||Mat||Bensin m.m||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera||Smycken||TV Video||Stegen||Maremelad||Flygresa||Veckotidningen||Hästen||Bingobike||Svensk kött||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.04|3]]'''||Bingobike||Hästen||Djupfryst||Veckotidningen||Smycken||Stegen||Svenskt kött||Postorder||TV Video||Flygresa||Tågresa||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera||Bensin m.m||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.04|4]]'''||Svenskt kött||Bensin m.m||Flygresa||Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera||TV Video||Mat||Tågresa||Djupfryst||Bingobike||Hästen||Smycken||Stegen||Postorder||Veckotidning | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.05|5]]'''||Postorder||Veckotidning||Mat||Telefoner||TV Video||Tågresa||Stegen||Smycken||Svensk kött||Bingobike||Soppa||Bensin m.m.||Hästen||Flygresa | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.06|6]]'''||Smycken||Hästen||Tågresa||Flygresa||Kanelbullar||Bensin m.m||Bingobike||Svensk kött||Mat||Veckotidningen||Telefoner||TV Video||Stegen||Postorder | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.07|7]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.08|8]]'''||Bingobike||Veckotidningen||Postorder||Stegen||Smycken||Svensk kött||Tågresa||Flygresa||Hästen||Bensin m.m.||Majonnäs||Telefoner||Mat||TV Video | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.09|9]]''' || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.10|10]]'''||Tågresa||Bingobike||Benisn m.m.||Svenskt kött||Hästen||Postorder||Stegen||TV Video||Smycken|Flygresa||Choklad||Mat||Danstidningen||Sommarland | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.11|11]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.12|12]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.13|13]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.14|14]]'''||Svenskt kött||Sy-maskiner||Bensin m.m.||Bingobike||El-verktyg||Flygresa||Stegen||Hästen||Mat||Tågresa||Smycken||TV-Video||Postorder||Italiensk matglädje | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.15|15]]'''|| Mat||Hästen||Tågresa||TV-Video||Postorder||Svenskt kött||Bensin m.m.||Bingobike||El-verktyg||Symaskiner||Stegen||Italienskt matglädje||Flygresa||Smycken | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.16|16]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.17|17]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 04.18|18]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.19|19]]''' || Smycken||Bingobike||Stegen||Svenskt kött||Bensin m.m.||El-verktyg||Hästen||Bingovagnen||Flygresa||TV-Stereo||Mat||Postorder||En smak av Asien||Allemansmopeden | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 04.20|20]]'''|| Mat||Svenskt kött||Bingovagnen||TV-Stereo||En smak av Asien||Flygresa||Bingobike||Postorder||Hästen||Bensin m.m.||Smycken||Allemansskotern||Stegen||El-verktyg | |||
|- | |||
|} | |} |
Versionen från 19 juni 2016 kl. 11.02
Säsonger
Säsong 1
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
1 | Jeans | BingoLotto-galan | Kamera | Vattensäsong | Stegen | Familjetidningen | TV | Smycken | Servis |
2 | Vattensäng | Stegen | TV | Smycken | Kaffeservis | Jeans | Familjetidningen | Kamera | BingoLotto-galan |
3 | |||||||||
4 | BingoLotto-galan | Familjetidningen | Stegen | Jeans | Kamera | Kaffeservis | Vattensäng | TV | Smycken |
5 | Jeans | Kamera | Kaffeservis | Vattensäng | BingoLotto-galan | Stegen | Familjetidningen | Smycken | TV |
6 | Vattensäng | TV | Smycken | BingoLotto-galan | Kamera | Jeans | Kaffeservis | Stegen | Familjetidningen |
7 | Videokamera | Satellitbild | Kläder | Stegen | Stereoanläggning | TV | BingoLotto-galan | Familjetidningen | Smycken |
8 | Stegen | TV | Smycken | Stereoanläggning | Satellitbild | BingoLotto-galan | Kläder | Videokamera | Familjetidningen |
9 | Kläder | BingoLotto-galan | Satellitbild | TV | Familjetidningen | Stegen | Smycken | Stereoanläggning | Videokamera |
10 | Smycken | Familjetidningen | Stegen | Steroanläggning | Satelittbild | BingoLotto-galan | Videokamera | TV | Kläder |
Säsong 2
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
1 | TV | Sommarland | Video | Stegen | Husbilen | Kamera | Videokamera | Amsterdamkryss | Resa | Familjetidningen | El-verktyg | Ricciklocka |
2 | Videokamera | Resa | Husbilen | Amsterdamkryss | Sommarland | TV | Familjetidningen | Ricciklocka | Kamera | Stegen | El-verktyg | Video |
3 | Sommarland | Husbilen | TV | Resa | Stegen | Familjetidningen | Videokamera | Video | El-verktyg | Kamera | Ricciklocka | Amsterdamkryss |
4 | Amsterdamkryss | El-verktyg | Kamera | Videokamera | Resa | Sommarland | Stegen | Husbilen | Ricciklocka | Video | Familjetidningen | TV |
5 | Telefon | Euro-Disneyland | Kamera | Stegen | Bäddsoffa | Husbilen | Videokamera | TV | Klocka | Tågresa | Microugn | Resa |
6 | Kamera | Göteborgsweekend | Stegen | Klocka | Bäddsoffa | Microugn | Venedigresa | TV | Videokamera | Husbilen | Tågresa | Telefon |
7 | TV | Venedigresa | Microugn | Klocka | ||||||||
8 | Stegen | Videokamera | Bäddsoffa | Tågresa | Telefon | Kamera | Tyrolenresa | Microugn | Husbilen | Klocka | ||
9 | Damtidningen | Kamera | Stegen | Göteborgsweekend | TV | Kläder | Smycken | Husbilen | Telefon | El-verktyg | Videokamera | Fiske i Lappland |
10 | TV | Kamera | Husbilen | Telefon | Kläder | Fiske i Lappland | Smycken | Stegen | El-verktyg | Tyrolenresa | Damtidningen | Göteborgsweekend |
11 | Lapplandsfjällen | Smycken | Damtidningen | El-verktyg | TV | Husbilen | Kamera | Kläder | Stegen | Tyrolenresa | Göteborgsweekend | Telefon |
12 | Kamera | Husbilen | Lapplandsfjällen | Telefon | Göteborgsweekend | El-verktyg | Kläder | TV | Venedigresa | Stegen | Damtidningen | Smycken |
13 | TV | Cykel | El-verktyg | Sommarland | Moped | Tyrolenresa | Bensin | Kamera | Göteborgsweekend | Husbilen | Stegen | SAS-hjulet |
14 | Husbilen | Göteborgsweekend | Kamera | TV | Cykel | Moped | El-verktyg | Bensin | Sommarland | Stegen | SAS-hjulet | Lapplandsfjällen |
15 | TV | Stockholmspaket | Cykel | Bensin | Moped | El-verktyg | SAS-hjulet | Göteborgsweekend | Sommarland | Kamera | Stegen | Husbilen |
16 | Bensin | El-verktyg | Sommarland | Stegen | Husbilen | Fiska i Lappland | Cykel | TV | Stockholmspaket | SAS-hjulet | Moped | Kamera |
17 | Kamera | Bensin | Tågresa | Stegen | Svenskt kött | Biljardbord | Stockholmspaket | Kvalitetsur | SAS-hjulet | TV | För trädgården | El-verktyg |
18 | Svenskt kött | Stockholmspaket | Tågresa | SAS-hjulet | Kamera | Stegen | Biljardbord | TV | För trädgården | El-verktyg | Kvalitetsur | Bensin & Gasolgrill |
19 | Kamera | El-verktyg | TV | Stockholmspaket | Stegen | Biljardbord | Kvalitetsur | Svenskt kött | Landskronavecka | SAS-hjulet | Tågresa | Bensin & Gasolgrill |
20 | Biljardbord | Svenskt kött | Landskronavecka | TV | Kamera | Tågresa | Kvalitetsur | Stegen | El-verktyg | Bensin & Gasolgrill | Stockholmspaket | SAS-hjulet |
Säsong 3
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
1 | Smycken | För trädgården | Stegen | Mat | Möbler | Damtidning | Svenskt kött | Husgeråd | Postorder | Flygresa | TV | Bingobike | Tågresa | Bensin mm |
2 | Svenskt kött | För hushållet | Bingobike | Smycken | Damtidning | Tågresa | Mat | Stegen | Bensin mm | TV | Postorder | Möbler | Flygresa | Elektrisk såg |
3 | Möbler | El-verktyg | TV | Tågresa | Postorder | Bensin mm | Smycken | Bingobike | Flgyresa | Svenskt kött | Massor av verktyg | Stegen | Damtidning | Mat |
4 | Bensin mm. | El-verktyg | Möbler | Stegen | TV | Tågresa | Bingobike | Postorder | Smycken | Flygresa | Svenskt kött | Damtidning | Mat | För hushållet |
5 | Damtidning | Mat | Bensin mm | Postorder | Möbler | Hobby, Verktyg, hushåll med mera | Smycken | Svenskt kött | Flygresa | Stegen | Bingobike | Joker | Tågresa | TV |
6 | Möbler | Postorder | Tågresa | Stegen | Damtidning | Bensin mm | Smycken | Joker | Flygresa | Mat | Verktyg, elektronik, hobby och mycket mera | Bingobike | TV | Svenst kött |
7 | Tågresa | Bingobike | Damtidning | Flygresa | Joker | Verktyg, elektronik, hobby och mycket mera | TV | Svenskt kött | Möbler | Bensin mm | Postorder | Smycken | Mat | Stegen |
8 | ||||||||||||||
9 | ||||||||||||||
10 | Smycken | Flygresa | Stegen | Bensin mm | El-verktyg | Postorder | Mat | Tågresa | TV | Choklad exclusive | Bingobike | Svenskt kött | Joker | Hobby, Verktyg, hushåll med mera |
11 | ||||||||||||||
12 | Smycken | Bensin mm | Svenskt kött | Mat | Stegen | Tågresa | Verktyg hobby och hushåll, och mycket mera | Bingobike | El-verktyg | TV | Flygresa | Jokern | Postorder | Choklad exclusive |
13 | El-verktyg | Bingobike | Postorder | Hobby, Verktyg, hushåll med mera | TV | Joker | Flygresa | Svenskt kött | Choklad exclusive | Tågresa | Stegen | Mat | Smycken | Bensin mm |
14 | ||||||||||||||
15 | Bensin mm | Postorder | Joker | Verktyg, Elektronik, Hobby och mycket mer | Tågresa | Stegen | Svenskt kött | Flygresa | El-verktyg | Choklad | Smycken | Mat | Bingobike | TV |
16 | TV | El-verktyg | Choklad | Smycken | Mat | Stegen | Postorder | Bensin mm | Svenskt kött | Tågresa | Joker | Flygresa | Verktyg, elektronik, hobby | Bingobike |
Säsong 4
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
1 | Smycken | TV Video | Veckotidningen | Flygresa | Marmelad | Svenskt kött | Bingobike | Jokerlådan | Postorder | Tågresa | Stegen | Mat | Bensin m.m | Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera |
2 | Tågresa | Mat | Bensin m.m | Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera | Smycken | TV Video | Stegen | Maremelad | Flygresa | Veckotidningen | Hästen | Bingobike | Svensk kött | Postorder |
3 | Bingobike | Hästen | Djupfryst | Veckotidningen | Smycken | Stegen | Svenskt kött | Postorder | TV Video | Flygresa | Tågresa | Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera | Bensin m.m | Mat |
4 | Svenskt kött | Bensin m.m | Flygresa | Verktyg, hobby, elektronik å mycke’ mera | TV Video | Mat | Tågresa | Djupfryst | Bingobike | Hästen | Smycken | Stegen | Postorder | Veckotidning |
5 | Postorder | Veckotidning | Mat | Telefoner | TV Video | Tågresa | Stegen | Smycken | Svensk kött | Bingobike | Soppa | Bensin m.m. | Hästen | Flygresa |
6 | Smycken | Hästen | Tågresa | Flygresa | Kanelbullar | Bensin m.m | Bingobike | Svensk kött | Mat | Veckotidningen | Telefoner | TV Video | Stegen | Postorder |
7 | ||||||||||||||
8 | Bingobike | Veckotidningen | Postorder | Stegen | Smycken | Svensk kött | Tågresa | Flygresa | Hästen | Bensin m.m. | Majonnäs | Telefoner | Mat | TV Video |
9 | ||||||||||||||
10 | Tågresa | Bingobike | Benisn m.m. | Svenskt kött | Hästen | Postorder | Stegen | TV Video | Flygresa | Choklad | Mat | Danstidningen | Sommarland | |
11 | ||||||||||||||
12 | ||||||||||||||
13 | ||||||||||||||
14 | Svenskt kött | Sy-maskiner | Bensin m.m. | Bingobike | El-verktyg | Flygresa | Stegen | Hästen | Mat | Tågresa | Smycken | TV-Video | Postorder | Italiensk matglädje |
15 | Mat | Hästen | Tågresa | TV-Video | Postorder | Svenskt kött | Bensin m.m. | Bingobike | El-verktyg | Symaskiner | Stegen | Italienskt matglädje | Flygresa | Smycken |
16 | ||||||||||||||
17 | ||||||||||||||
18 | ||||||||||||||
19 | Smycken | Bingobike | Stegen | Svenskt kött | Bensin m.m. | El-verktyg | Hästen | Bingovagnen | Flygresa | TV-Stereo | Mat | Postorder | En smak av Asien | Allemansmopeden |
20 | Mat | Svenskt kött | Bingovagnen | TV-Stereo | En smak av Asien | Flygresa | Bingobike | Postorder | Hästen | Bensin m.m. | Smycken | Allemansskotern | Stegen | El-verktyg |