Lista över vinster i Hemliga Låda: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 02.20|20]]'''||Biljardbord||Svenskt kött||Landskronavecka||TV||Kamera||Tågresa||Kvalitetsur||Stegen||El-verktyg||Bensin & Gasolgrill||Stockholmspaket||SAS-hjulet | |style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 02.20|20]]'''||Biljardbord||Svenskt kött||Landskronavecka||TV||Kamera||Tågresa||Kvalitetsur||Stegen||El-verktyg||Bensin & Gasolgrill||Stockholmspaket||SAS-hjulet | ||
|} | |||
===Säsong 3=== | |||
{| class="wikitable" style="border:2px solid #664C80;" | |||
|- style="background: #664C80; color:white; text-align:center; font-weight: bold;" | |||
|Avsnitt/Låda||1||2||3||4||5||6||7||8||9||10||11||12||13||14 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.02|1]]'''||Smycken||För trädgården||Stegen||Mat||Möbler||Damtidning||Svenskt kött||Husgeråd||Postorder||Flygresa||TV||Bingobike||Tågresa||Bensin mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.02|2]]'''||Svenskt kött||För hushållet||Bingobike||Smycken||Damtidning||Tågresa||Mat||Stegen||Bensin mm||TV||Postorder||Möbler||Flygresa||Elektrisk såg | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.03|3]]'''||Möbler||El-verktyg||TV||Tågresa||Postorder||Bensin mm||Smycken||Bingobike||Flgyresa||Svenskt kött||Massor av verktyg||Stegen||Damtidning||Mat | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.04|4]]'''||Bensin mm.||El-verktyg||Möbler||Stegen||TV||Tågresa||Bingobike||Postorder||Smycken||Flygresa||Svenskt kött||Damtidning||Mat||För hushållet | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.05|5]]'''||Damtidning||Mat||Bensin mm||Postorder||Möbler||Hobby, Verktyg, hushåll med mera||Smycken||Svenskt kött||Flygresa||Stegen||Bingobike||Joker||Tågresa||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.06|6]]'''||Möbler||Postorder||Tågresa||Stegen||Damtidning||Bensin mm||Smycken||Joker||Flygresa||Mat||Verktyg, elektronik, hobby och mycket mera||Bingobike||TV||Svenst kött | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.07|7]]'''||Tågresa||Bingobike||Damtidning||Flygresa||Joker||Verktyg, elektronik, hobby och mycket mera||TV||Svenskt kött||Möbler||Bensin mm||Postorder||Smycken||Mat||Stegen | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.08|8]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 03.09|9]]''' || || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 03.10|10]]'''||Smycken||Flygresa||Stegen||Bensin mm||El-verktyg||Postorder||Mat||Tågresa||TV||Choklad exclusive||Bingobike||Svenskt kött||Joker||Hobby, Verktyg, hushåll med mera | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.11|11]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.12|12]]'''||Smycken||Bensin mm||Svenskt kött||Mat||Stegen||Tågresa||Verktyg hobby och hushåll, och mycket mera||Bingobike||El-verktyg||TV||Flygresa||Jokern||Postorder||Choklad exclusive | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.13|13]]'''||El-verktyg||Bingobike||Postorder||Hobby, Verktyg, hushåll med mera||TV||Joker||Flygresa||Svenskt kött||Choklad exclusive||Tågresa||Stegen||Mat||Smycken||Bensin mm | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.14|14]]'''|| || || || || || || || || || || || || || | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.15|15]]'''||Bensin mm||Postorder||Joker||Verktyg, Elektronik, Hobby och mycket mer||Tågresa||Stegen||Svenskt kött||Flygresa||El-verktyg||Choklad||Smycken||Mat||Bingobike||TV | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 03.16|16]]'''||TV||El-verktyg||Choklad||Smycken||Mat||Stegen||Postorder||Bensin mm||Svenskt kött||Tågresa||Joker||Flygresa||Verktyg, elektronik, hobby||Bingobike | |||
|} | |} |
Versionen från 29 maj 2016 kl. 13.41
Säsonger
Säsong 1
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
1 | Jeans | BingoLotto-galan | Kamera | Vattensäsong | Stegen | Familjetidningen | TV | Smycken | Servis |
2 | Vattensäng | Stegen | TV | Smycken | Kaffeservis | Jeans | Familjetidningen | Kamera | BingoLotto-galan |
3 | |||||||||
4 | BingoLotto-galan | Familjetidningen | Stegen | Jeans | Kamera | Kaffeservis | Vattensäng | TV | Smycken |
5 | Jeans | Kamera | Kaffeservis | Vattensäng | BingoLotto-galan | Stegen | Familjetidningen | Smycken | TV |
6 | Vattensäng | TV | Smycken | BingoLotto-galan | Kamera | Jeans | Kaffeservis | Stegen | Familjetidningen |
7 | Videokamera | Satellitbild | Kläder | Stegen | Stereoanläggning | TV | BingoLotto-galan | Familjetidningen | Smycken |
8 | Stegen | TV | Smycken | Stereoanläggning | Satellitbild | BingoLotto-galan | Kläder | Videokamera | Familjetidningen |
9 | Kläder | BingoLotto-galan | Satellitbild | TV | Familjetidningen | Stegen | Smycken | Stereoanläggning | Videokamera |
10 | Smycken | Familjetidningen | Stegen | Steroanläggning | Satelittbild | BingoLotto-galan | Videokamera | TV | Kläder |
Säsong 2
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
1 | TV | Sommarland | Video | Stegen | Husbilen | Kamera | Videokamera | Amsterdamkryss | Resa | Familjetidningen | El-verktyg | Ricciklocka |
2 | Videokamera | Resa | Husbilen | Amsterdamkryss | Sommarland | TV | Familjetidningen | Ricciklocka | Kamera | Stegen | El-verktyg | Video |
3 | Sommarland | Husbilen | TV | Resa | Stegen | Familjetidningen | Videokamera | Video | El-verktyg | Kamera | Ricciklocka | Amsterdamkryss |
4 | Amsterdamkryss | El-verktyg | Kamera | Videokamera | Resa | Sommarland | Stegen | Husbilen | Ricciklocka | Video | Familjetidningen | TV |
5 | Telefon | Euro-Disneyland | Kamera | Stegen | Bäddsoffa | Husbilen | Videokamera | TV | Klocka | Tågresa | Microugn | Resa |
6 | Kamera | Göteborgsweekend | Stegen | Klocka | Bäddsoffa | Microugn | Venedigresa | TV | Videokamera | Husbilen | Tågresa | Telefon |
7 | TV | Venedigresa | Microugn | Klocka | ||||||||
8 | Stegen | Videokamera | Bäddsoffa | Tågresa | Telefon | Kamera | Tyrolenresa | Microugn | Husbilen | Klocka | ||
9 | Damtidningen | Kamera | Stegen | Göteborgsweekend | TV | Kläder | Smycken | Husbilen | Telefon | El-verktyg | Videokamera | Fiske i Lappland |
10 | TV | Kamera | Husbilen | Telefon | Kläder | Fiske i Lappland | Smycken | Stegen | El-verktyg | Tyrolenresa | Damtidningen | Göteborgsweekend |
11 | Lapplandsfjällen | Smycken | Damtidningen | El-verktyg | TV | Husbilen | Kamera | Kläder | Stegen | Tyrolenresa | Göteborgsweekend | Telefon |
12 | Kamera | Husbilen | Lapplandsfjällen | Telefon | Göteborgsweekend | El-verktyg | Kläder | TV | Venedigresa | Stegen | Damtidningen | Smycken |
13 | TV | Cykel | El-verktyg | Sommarland | Moped | Tyrolenresa | Bensin | Kamera | Göteborgsweekend | Husbilen | Stegen | SAS-hjulet |
14 | Husbilen | Göteborgsweekend | Kamera | TV | Cykel | Moped | El-verktyg | Bensin | Sommarland | Stegen | SAS-hjulet | Lapplandsfjällen |
15 | TV | Stockholmspaket | Cykel | Bensin | Moped | El-verktyg | SAS-hjulet | Göteborgsweekend | Sommarland | Kamera | Stegen | Husbilen |
16 | Bensin | El-verktyg | Sommarland | Stegen | Husbilen | Fiska i Lappland | Cykel | TV | Stockholmspaket | SAS-hjulet | Moped | Kamera |
17 | Kamera | Bensin | Tågresa | Stegen | Svenskt kött | Biljardbord | Stockholmspaket | Kvalitetsur | SAS-hjulet | TV | För trädgården | El-verktyg |
18 | Svenskt kött | Stockholmspaket | Tågresa | SAS-hjulet | Kamera | Stegen | Biljardbord | TV | För trädgården | El-verktyg | Kvalitetsur | Bensin & Gasolgrill |
19 | Kamera | El-verktyg | TV | Stockholmspaket | Stegen | Biljardbord | Kvalitetsur | Svenskt kött | Landskronavecka | SAS-hjulet | Tågresa | Bensin & Gasolgrill |
20 | Biljardbord | Svenskt kött | Landskronavecka | TV | Kamera | Tågresa | Kvalitetsur | Stegen | El-verktyg | Bensin & Gasolgrill | Stockholmspaket | SAS-hjulet |
Säsong 3
Avsnitt/Låda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
1 | Smycken | För trädgården | Stegen | Mat | Möbler | Damtidning | Svenskt kött | Husgeråd | Postorder | Flygresa | TV | Bingobike | Tågresa | Bensin mm |
2 | Svenskt kött | För hushållet | Bingobike | Smycken | Damtidning | Tågresa | Mat | Stegen | Bensin mm | TV | Postorder | Möbler | Flygresa | Elektrisk såg |
3 | Möbler | El-verktyg | TV | Tågresa | Postorder | Bensin mm | Smycken | Bingobike | Flgyresa | Svenskt kött | Massor av verktyg | Stegen | Damtidning | Mat |
4 | Bensin mm. | El-verktyg | Möbler | Stegen | TV | Tågresa | Bingobike | Postorder | Smycken | Flygresa | Svenskt kött | Damtidning | Mat | För hushållet |
5 | Damtidning | Mat | Bensin mm | Postorder | Möbler | Hobby, Verktyg, hushåll med mera | Smycken | Svenskt kött | Flygresa | Stegen | Bingobike | Joker | Tågresa | TV |
6 | Möbler | Postorder | Tågresa | Stegen | Damtidning | Bensin mm | Smycken | Joker | Flygresa | Mat | Verktyg, elektronik, hobby och mycket mera | Bingobike | TV | Svenst kött |
7 | Tågresa | Bingobike | Damtidning | Flygresa | Joker | Verktyg, elektronik, hobby och mycket mera | TV | Svenskt kött | Möbler | Bensin mm | Postorder | Smycken | Mat | Stegen |
8 | ||||||||||||||
9 | ||||||||||||||
10 | Smycken | Flygresa | Stegen | Bensin mm | El-verktyg | Postorder | Mat | Tågresa | TV | Choklad exclusive | Bingobike | Svenskt kött | Joker | Hobby, Verktyg, hushåll med mera |
11 | ||||||||||||||
12 | Smycken | Bensin mm | Svenskt kött | Mat | Stegen | Tågresa | Verktyg hobby och hushåll, och mycket mera | Bingobike | El-verktyg | TV | Flygresa | Jokern | Postorder | Choklad exclusive |
13 | El-verktyg | Bingobike | Postorder | Hobby, Verktyg, hushåll med mera | TV | Joker | Flygresa | Svenskt kött | Choklad exclusive | Tågresa | Stegen | Mat | Smycken | Bensin mm |
14 | ||||||||||||||
15 | Bensin mm | Postorder | Joker | Verktyg, Elektronik, Hobby och mycket mer | Tågresa | Stegen | Svenskt kött | Flygresa | El-verktyg | Choklad | Smycken | Mat | Bingobike | TV |
16 | TV | El-verktyg | Choklad | Smycken | Mat | Stegen | Postorder | Bensin mm | Svenskt kött | Tågresa | Joker | Flygresa | Verktyg, elektronik, hobby | Bingobike |