Soundtrack/BingoLotto Plus: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Åsa Jinder, Jenny Öhlund och Thuva Härdelin ||Nu är det tid att leva|| | | style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.08|8]]''' ||Åsa Jinder, Jenny Öhlund och Thuva Härdelin ||Nu är det tid att leva|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[BingoLotto Plus/Avsnitt 01.10|10]]''' ||Björn Skifs||Kyss mig||{{spotify|id=6PAnkR3rfB1mwKwDp2DKm4}} | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|BingoLotto Plus]] | [[Category:Soundtrack|BingoLotto Plus]] |
Versionen från 18 juni 2012 kl. 21.48
Det här en lista över soundtrack i BingoLotto Plus.
Soundtrack
Säsong 1
# | Artist | Låt | Spotify |
---|---|---|---|
6 | Lill-Babs och Jessica Folcker | Leva livet | |
8 | Åsa Jinder, Jenny Öhlund och Thuva Härdelin | Nu är det tid att leva | |
10 | Björn Skifs | Kyss mig |