Soundtrack/Säsong 38: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 81: | Rad 81: | ||
|- | |- | ||
|Fame|| | |Fame|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.08|8]]''' ||Paula Ternström, Mi Didell och Grynet Molvig||Mat Desperat|| | |||
|- | |||
|Laila Adéle ||Underbart är kort|| | |||
|- | |||
|Grynet Molvig||Gladblues|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Intet er nytt under solen || | |||
|- | |||
|Blomsterbossanova|| | |||
|- | |||
|Ledmotivet ur Spader, Madame!|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> |