Soundtrack/Säsong 38: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 38.09|9]]''' ||rowspan= "2"|Gentlemen|| Sotto il cielo dell'amore ||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/6wgHJvEWGW9kq8bTvtwNBU]]</center> | |||
|- | |||
||When we danced||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|http://open.spotify.com/track/4uZuhcjkh4cCmPQsef91QI]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Till havs|| | |||
|- | |||
|Alldeles lagom|| | |||
|- | |||
|Jag hör hur de ligger med varandea i våningen ovanför|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |