37 837
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
|Shallow|| | |Shallow|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.03|3]]''' ||LaGaylia Frazier och Alexander Strandell|| Stronger||{{spotify|id=1HocGjM3PoRuJJnU3dBrSm}} | |||
|- | |||
|LaGaylia Frazier||What's going on|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||September|| | |||
|- | |||
|Autumn leaves|| | |||
|- | |||
|Höstvisa|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar