37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 125: | Rad 125: | ||
|- | |- | ||
|Minns i november|| | |Minns i november|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Ingvars||Än finns tid att förlåta||{{spotify|id=2Zxgtiq0D0UbccB7upSR28}} | |||
|- | |||
|Rör vid mig igen||{{spotify|id=7lKUBbSHfW1zjD9L3qbsZb}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Far, jag kan inte få upp min kokosnöt|| | |||
|- | |||
|Byns enda blondin|| | |||
|- | |||
|När solen färgar juninatten|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar