Soundtrack/Säsong 57: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 135: | Rad 135: | ||
|- | |- | ||
|När solen färgar juninatten|| | |När solen färgar juninatten|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.13|13]]''' ||Black Jack||En, två kanske tre||{{spotify|id=2xDPr2jgr344X3fWnfhmx6}} | |||
|- | |||
|Lena Andersson||Är det konstigt att man kan längtar bort nån gång||{{spotify|id=1HwbJ45GbYhfiNJfVcA1As}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Breaking the law|| | |||
|- | |||
|Smoke on the water|| | |||
|- | |||
|Heaven's on fire|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |