37 837
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 74: | Rad 74: | ||
|Aj, aj, aj|| | |Aj, aj, aj|| | ||
|- | |- | ||
|Inget stoppar oss nu|| | |Inget stoppar oss nu||{{spotify|id=6nErYNmwSVk4Lct8CKLhoW}} | ||
|- | |- | ||
|Blue Hawaii|| | |Blue Hawaii||{{spotify|id=0Q99OAAL7V2PrZmrqQbvTp}} | ||
|- | |- | ||
|Torparrock|| | |Torparrock|| | ||
Rad 85: | Rad 85: | ||
|- | |- | ||
|Almost like being in love|| | |Almost like being in love|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 58.06|6]]''' ||Tenori ||Grande amore|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Marianne Mörck och Tenori||You're just in love|| | |||
|- | |||
|The phantom of the opera|| | |||
|- | |||
|Save your love|| | |||
|- | |||
|Anna Bergendahl ||Speak love||{{spotify|id=1mja6P6tKqvzIzi4q3e55Z}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ashes to ashes|| | |||
|- | |||
|Nocturne i Ess-dur|| | |||
|- | |||
|Turkisk marsch|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar