37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 264: | Rad 264: | ||
|Två mörka ögon|| | |Två mörka ögon|| | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.20|20]]''' ||Martinez ||Bubbelgum||{{spotify|id=2HwX6zhFPMaF4QOxjWRpMa}} | |||
|- | |||
|Åsa Jinder och Towe Widerberg||I ungdomen||{{spotify|id=4vo6ZfUMsBQGebHvmvnsEv}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Nocturne|| | |||
|- | |||
|La det swinge|| | |||
|- | |||
|Husbandet och Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Stilla ro och nära|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar