Soundtrack/Säsong 58: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 264: | Rad 264: | ||
|Två mörka ögon|| | |Två mörka ögon|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.20|20]]''' ||Martinez ||Bubbelgum||{{spotify|id=2HwX6zhFPMaF4QOxjWRpMa}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 58.20|20]]''' ||Martinez ||Bubbelgum||{{spotify|id=2HwX6zhFPMaF4QOxjWRpMa}} | ||
|- | |- | ||
Rad 275: | Rad 274: | ||
|Husbandet och Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Stilla ro och nära|| | |Husbandet och Åsa Jinder ''(bingomusik)''||Stilla ro och nära|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 58.21|21]]''' ||rowspan= "3"|Streaplers||På min balkong||{{spotify|id=E0dpKBt0T5yhSVOaDjO0xA}} | |||
|- | |||
|Rätt bra||{{spotify|id=GchiVNs9SHGi0WQhLHJ12A}} | |||
|- | |||
|Vad har du under blusen Rut?||{{spotify|id=7915ILGV5otD6Oq3rOcKBR}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Till min kära|| | |||
|- | |||
|Vad har du under blusen Rut?|| | |||
|- | |||
|Jag har en dröm|| | |||
|} | |} |