Soundtrack/Zesam: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Mikael Rickfors||Happy Man Don't Kill||{{spotify|id=1ZQkJZfZWpUqGbaL1bWY9Q}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Mikael Rickfors||Happy Man Don't Kill||{{spotify|id=1ZQkJZfZWpUqGbaL1bWY9Q}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.04|4]]''' ||Wille Crafoord||Apan ser apan gör ||{{spotify|id=7yeJFgBFx3Ay0x4rRQ9hyz}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} |