Telefonnummer/Ett... tu.. tre.: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 18: | Rad 18: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.18|18]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||2, 9 | |style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.18|18]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||2, 9 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.19|19]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||0, 9/2, 6/0, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.20|20]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||1, 4/5, 6 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.21|21]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||3, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.22|22]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||4, 5/5, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.23|23]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||2, 6/0, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''[[Ett... tu.. tre./Avsnitt 01.24|24]]'''||Sudden/Ett...tu... tre||020-84 85 86|| ||1, 8 | |||
|} | |} |
Versionen från 6 april 2018 kl. 22.40
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
Ett... tu.. tre. | Turnan | 0712-101 15 | 4.55 kr | |
Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | |||
13 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 2, 5/7, 8 | |
14 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 0, 4/6, 7 | |
15 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 2, 3 | |
16 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 3, 6/3, 8 | |
17 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 2, 5/5, 8 | |
18 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 2, 9 | |
19 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 0, 9/2, 6/0, 9 | |
20 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 1, 4/5, 6 | |
21 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 3, 9 | |
22 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 4, 5/5, 8 | |
23 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 2, 6/0, 7 | |
24 | Sudden/Ett...tu... tre | 020-84 85 86 | 1, 8 |