Telefonnummer/Säsong 18: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 16: | Rad 16: | ||
|- | |- | ||
|Biljakten ||0718-520 97 ||1 kr||4 | |Biljakten ||0718-520 97 ||1 kr||4 | ||
|- | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 18.03|3]]'''||Vägen till Bingoslottet||0718-510 73||1 kr||0, 7 | |||
|- | |||
|Lådchansen||0718-520 76||1 kr||1 | |||
|- | |||
|Biljakten ||0718-520 97 ||1 kr||3 | |||
|- | |||
|Utmaningen||0718-520 83||1 kr||4 | |||
|- | |||
|Valvet||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 18.11|11]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||3, 6 | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 18.11|11]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-548 48||1,25 kr||3, 6 |
Versionen från 11 januari 2015 kl. 17.45
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
1 | Vägen till Bingoslottet | 0718-510 73 | 1 kr | 0, 2 |
Lådchansen | 0718-520 76 | 1 kr | 4 | |
Biljakten | 0718-520 37 | 1 kr | 2 | |
Utmaningen | 0718-520 83 | 1 kr | 6 | |
2 | Vägen till Bingoslottet | 0718-510 73 | 1 kr | 0, 8 |
Lådchansen | 0718-520 76 | 1 kr | 9 | |
Biljakten | 0718-520 97 | 1 kr | 4 | |
3 | Vägen till Bingoslottet | 0718-510 73 | 1 kr | 0, 7 |
Lådchansen | 0718-520 76 | 1 kr | 1 | |
Biljakten | 0718-520 97 | 1 kr | 3 | |
Utmaningen | 0718-520 83 | 1 kr | 4 | |
Valvet | 031-25 00 20 | Göteborgstaxa | ||
11 | Vägen till Bingoslottet | 0718-548 48 | 1,25 kr | 3, 6 |
Lådchansen | 0718-532 32 | 1,25 kr | 3 | |
Bil & Husvangsjakten | 0718-535 35 | 1,25 kr | 9 | |
12 | Vägen till Bingoslottet | 0718-548 48 | 1,25 kr | 1, 9 |
Lådchansen | 0718-532 32 | 1,25 kr | 5 | |
Biljakten | 0718-535 35 | 1,25 kr | 5 | |
21 | Sandlådan | 0718-548 48 | 1,25 kr | Alla |
Lådchansen | 0718-532 32 | 1,25 kr | 5 | |
Båtjakten | 0718-535 35 | 1,25 kr | 0 / 0 / 9 / Alla | |
Utmaningen | 0718-536 36 | 1,25 kr | 3 | |
Bättre förr | 0718-531 01 | 1.25 kr | 1 | |
Bättre nu | 0718-531 02 | 1.25 kr | 1 |