37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(15 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 23: | Rad 23: | ||
||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||8, 3 | ||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||8, 3 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.03|3]]'''||Barntävlingen (Gubben Noak)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.02|2]]'''||Barntävlingen (E-type)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | ||
|- | |||
||Barntävlingen (Markoolio)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Bubbles)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Armand)||0718-595 01||2.95 kr||3, 4 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||3, 4 | |||
|- | |||
||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||2, 3, 4 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.03|3]]'''||Barntävlingen (Gubben Noak)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |- | ||
||Barntävlingen (Gubben Noak)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | ||Barntävlingen (Gubben Noak)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | ||
Rad 52: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr|| | ||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.06|6]]'''||Barntävlingen (2 strängar)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (6 strängar)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (10 strängar)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Kanarieöarna för åtta personer||0718-595 95||2.95 kr||Udda | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | |||
|- | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 22.07|7]]'''||Barntävlingen (Pippi)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Emil)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Madicken)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Billan & Erik)||0718-595 02||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Per & Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |||
||Bankvalvet (0756-38573)||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
||Bankvalvet ||0718-232 32||3.95 kr||Jämnt | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||0, 6 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.08|8]]'''||Barntävlingen (9)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (11)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (17)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Olle)||0718-595 01||2.95 kr||0, 7 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||0, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||7, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 22.09|9]]'''||Barntävlingen (Räv bakom örat)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Myror i brallan)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Snigel på ögat)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Eurovision i Tallinn||0718-595 95||2.95 kr||2, 7, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | |||
|- | |||
||Bankvalvet (0969-48272)||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
||Bankvalvet ||0718-232 32||3.95 kr||6, 8, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.10|10]]'''||Barntävlingen (Gulsippa)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Backsippa)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Blåsippa)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Christian)||0718-595 01||2.95 kr||1, 6 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||1, 6 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.11|11]]'''||Barntävlingen (Karlsson)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Petersson)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Andersson)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Sydafrika||0718-595 95||2.95 kr||4, 6, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 22.12|12]]'''||Barntävlingen (Mendez)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 22.12|12]]'''||Barntävlingen (Mendez)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | ||
Rad 63: | Rad 150: | ||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||4, 6 | ||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||4, 6 | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr|| | ||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||3, 8 | ||
|- | |- | ||
||Villajakten||0718-235 35||2.95 kr||5, 6 / 6, 9 / 5, 9 | ||Villajakten||0718-235 35||2.95 kr||5, 6 / 6, 9 / 5, 9 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.13|13]]'''||Barntävlingen (Kenne)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Laban)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Efraim)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Magdalena)||0718-595 01||2.95 kr||0, 8 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||0, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||3, 8, 9 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.14|14]]'''||Barntävlingen (Nicke & Nilla)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.14|14]]'''||Barntävlingen (Nicke & Nilla)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | ||
Rad 78: | Rad 177: | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 3, 6 | ||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 3, 6 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.15|15]]'''||Barntävlingen (Översta Hathi)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Översta Hathi)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Shere Khan)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Kim)||0718-595 01||2.95 kr||4, 7 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Zirk)||0718-595 02||2.95 kr||4, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||0, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.16|16]]'''||Barntävlingen (Puma)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Tiger)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Gepard)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Jonas)||0718-595 01||2.95 kr||2, 7 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||2, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||4, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.17|17]]'''||Barntävlingen (Tre)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Fyra)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Fem)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||1, 6, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 22.18|18]]'''||Barntävlingen (Vi i femman)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Småstjärnorna)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Gladiatorerna)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||2, 5 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||7, 9 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Jan-Ove)||0718-595 01||2.95 kr||8, 9 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Lars-Ove)||0718-595 02||2.95 kr||8, 9 | |||
|- | |||
|Bankvalvet (1863-56569)||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|Bankvalet||0718-232 32||3.95 kr||0, 1, 2 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 22.19|19]]'''||Barntävlingen (Gorillaz)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Mora Träsk)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Electric Banana Band)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||4, 9 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||5, 7 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Jag vill vara din Margareta)||0718-595 01||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Regnet det bara öser ner)||0718-595 02||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Solen är din)||0718-595 03||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.20|20]]'''||Barntävlingen (Saxofon)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Trombon)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Klarinett)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||6, 7, 8 | |||
|- | |||
||Hemmabiopaket||0718-597 97||2.95 kr||3, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||0, 3 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.21|21]]'''||Barntävlingen (Ida)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.21|21]]'''||Barntävlingen (Ida)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år |
redigeringar