Telefonnummer/Säsong 22: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(14 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 22: | Rad 22: | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||8, 3 | ||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||8, 3 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.02|2]]'''||Barntävlingen (E-type)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Markoolio)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Bubbles)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Armand)||0718-595 01||2.95 kr||3, 4 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||3, 4 | |||
|- | |||
||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||2, 3, 4 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.03|3]]'''||Barntävlingen (Gubben Noak)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.03|3]]'''||Barntävlingen (Gubben Noak)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | ||
Rad 52: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr|| | ||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.06|6]]'''||Barntävlingen (2 strängar)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (6 strängar)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (10 strängar)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Kanarieöarna för åtta personer||0718-595 95||2.95 kr||Udda | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | |||
|- | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 22.07|7]]'''||Barntävlingen (Pippi)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Emil)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Madicken)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Billan & Erik)||0718-595 02||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Per & Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |||
||Bankvalvet (0756-38573)||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
||Bankvalvet ||0718-232 32||3.95 kr||Jämnt | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||0, 6 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.08|8]]'''||Barntävlingen (9)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (11)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (17)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Olle)||0718-595 01||2.95 kr||0, 7 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||0, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||7, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 22.09|9]]'''||Barntävlingen (Räv bakom örat)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Myror i brallan)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Snigel på ögat)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Eurovision i Tallinn||0718-595 95||2.95 kr||2, 7, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | |||
|- | |||
||Bankvalvet (0969-48272)||031-25 00 20||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
||Bankvalvet ||0718-232 32||3.95 kr||6, 8, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.10|10]]'''||Barntävlingen (Gulsippa)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Backsippa)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Blåsippa)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Christian)||0718-595 01||2.95 kr||1, 6 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||1, 6 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.11|11]]'''||Barntävlingen (Karlsson)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Petersson)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Andersson)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Sydafrika||0718-595 95||2.95 kr||4, 6, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen||0718-596 96||2.95 kr||7, 8 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 22.12|12]]'''||Barntävlingen (Mendez)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 22.12|12]]'''||Barntävlingen (Mendez)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | ||
Rad 63: | Rad 150: | ||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||4, 6 | ||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||4, 6 | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr|| | ||Lådchansen ||0718-596 96||2.95 kr||3, 8 | ||
|- | |- | ||
||Villajakten||0718-235 35||2.95 kr||5, 6 / 6, 9 / 5, 9 | ||Villajakten||0718-235 35||2.95 kr||5, 6 / 6, 9 / 5, 9 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.13|13]]'''||Barntävlingen (Kenne)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Laban)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Efraim)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Magdalena)||0718-595 01||2.95 kr||0, 8 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||0, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||3, 8, 9 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.14|14]]'''||Barntävlingen (Nicke & Nilla)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.14|14]]'''||Barntävlingen (Nicke & Nilla)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | ||
Rad 78: | Rad 177: | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 3, 6 | ||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 3, 6 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.15|15]]'''||Barntävlingen (Översta Hathi)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Översta Hathi)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Shere Khan)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Kim)||0718-595 01||2.95 kr||4, 7 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Zirk)||0718-595 02||2.95 kr||4, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||0, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.16|16]]'''||Barntävlingen (Puma)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Tiger)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Gepard)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Utmaningen (Jonas)||0718-595 01||2.95 kr||2, 7 | |||
|- | |||
||Utmaningen (Lasse)||0718-595 02||2.95 kr||2, 7 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||4, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 22.17|17]]'''||Barntävlingen (Tre)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Fyra)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Fem)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||1, 6, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 22.18|18]]'''||Barntävlingen (Vi i femman)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Småstjärnorna)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Gladiatorerna)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||2, 5 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||7, 9 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Jan-Ove)||0718-595 01||2.95 kr||8, 9 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Lars-Ove)||0718-595 02||2.95 kr||8, 9 | |||
|- | |||
|Bankvalvet (1863-56569)||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|Bankvalet||0718-232 32||3.95 kr||0, 1, 2 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 22.19|19]]'''||Barntävlingen (Gorillaz)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Mora Träsk)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Electric Banana Band)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||4, 9 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||5, 7 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Jag vill vara din Margareta)||0718-595 01||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Regnet det bara öser ner)||0718-595 02||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Solen är din)||0718-595 03||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.20|20]]'''||Barntävlingen (Saxofon)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Trombon)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Klarinett)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||6, 7, 8 | |||
|- | |||
||Hemmabiopaket||0718-597 97||2.95 kr||3, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||0, 3 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.21|21]]'''||Barntävlingen (Ida)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.21|21]]'''||Barntävlingen (Ida)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år |
Nuvarande version från 6 januari 2017 kl. 17.58
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
Säsong 22 | Bingo | 0718-575 75 | 1.95 kr | Alla |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | ||
Färgchansen | 0718-593 93 | 2.95 kr | Två färger | |
Bankvalvet | 0718-236 36 | 3.95 kr | Symboler | |
1 | Barntävlingen (Lejonkungen) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Lejonungen) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Pantertanter) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Malin) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 2, 4 | |
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 2, 4 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 8, 3 | |
2 | Barntävlingen (E-type) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Markoolio) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Bubbles) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Armand) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 3, 4 | |
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 3, 4 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 2, 3, 4 | |
3 | Barntävlingen (Gubben Noak) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Gubben Noak) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Blinka lilla stjärna) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
OS i Salt Lake City | 0718-595 95 | 2.95 kr | 0, 3, 4, 8 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 2, 9 | |
4 | Barntävlingen (Rosa Pantern) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Svarta Pantern) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Panter Tanten) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
100-programmslådorna | 0718-578 78 | 1.95 kr | 0, 1, 2 / 3, 4, 5 / 6, 7, 8, 9 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 2, 6 | |
5 | Barntävlingen (A-teens) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (E-type) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Mel C) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Fogdö) | 0718-595 01 | 2.95 kr | ||
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | ||
6 | Barntävlingen (2 strängar) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (6 strängar) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (10 strängar) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Kanarieöarna för åtta personer | 0718-595 95 | 2.95 kr | Udda | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 2, 8 | |
7 | Barntävlingen (Pippi) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Emil) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Madicken) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Billan & Erik) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 7, 8 | |
Utmaningen (Per & Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 7, 8 | |
Bankvalvet (0756-38573) | 031-25 00 20 | Göteborgstaxa | ||
Bankvalvet | 0718-232 32 | 3.95 kr | Jämnt | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 0, 6 | |
8 | Barntävlingen (9) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (11) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (17) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Olle) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 0, 7 | |
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 0, 7 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 7, 9 | |
9 | Barntävlingen (Räv bakom örat) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Myror i brallan) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Snigel på ögat) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Eurovision i Tallinn | 0718-595 95 | 2.95 kr | 2, 7, 8 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 2, 8 | |
Bankvalvet (0969-48272) | 031-25 00 20 | Göteborgstaxa | ||
Bankvalvet | 0718-232 32 | 3.95 kr | 6, 8, 9 | |
10 | Barntävlingen (Gulsippa) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Backsippa) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Blåsippa) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Christian) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 1, 6 | |
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 1, 6 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 7, 8 | |
11 | Barntävlingen (Karlsson) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Petersson) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Andersson) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Sydafrika | 0718-595 95 | 2.95 kr | 4, 6, 7 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 7, 8 | |
12 | Barntävlingen (Mendez) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Afro-Dite) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Arvingarna) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Haeggman) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 4, 6 | |
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 4, 6 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 3, 8 | |
Villajakten | 0718-235 35 | 2.95 kr | 5, 6 / 6, 9 / 5, 9 | |
13 | Barntävlingen (Kenne) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Laban) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Efraim) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Magdalena) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 0, 8 | |
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 0, 8 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 3, 8, 9 | |
14 | Barntävlingen (Nicke & Nilla) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Tranzan & Banarne) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Magnus & Brasse) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Handbollslandslaget) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 0, 2 | |
Utmaningen (Fotbollslandslaget) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 0, 2 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 2, 3, 6 | |
15 | Barntävlingen (Översta Hathi) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Översta Hathi) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Shere Khan) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Kim) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 4, 7 | |
Utmaningen (Zirk) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 4, 7 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 0, 9 | |
16 | Barntävlingen (Puma) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Tiger) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Gepard) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Utmaningen (Jonas) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 2, 7 | |
Utmaningen (Lasse) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 2, 7 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 4, 8 | |
17 | Barntävlingen (Tre) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Fyra) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Fem) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Årets bästa | 0718-595 95 | 2.95 kr | 1, 6, 8 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 2, 8 | |
18 | Barntävlingen (Vi i femman) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Småstjärnorna) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Gladiatorerna) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Årets bästa | 0718-595 95 | 2.95 kr | 2, 5 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 7, 9 | |
Utmaningen (Jan-Ove) | 0718-595 01 | 2.95 kr | 8, 9 | |
Utmaningen (Lars-Ove) | 0718-595 02 | 2.95 kr | 8, 9 | |
Bankvalvet (1863-56569) | 031-25 00 20 | Göteborgstaxa | ||
Bankvalet | 0718-232 32 | 3.95 kr | 0, 1, 2 | |
19 | Barntävlingen (Gorillaz) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Mora Träsk) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Electric Banana Band) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Årets bästa | 0718-595 95 | 2.95 kr | 4, 9 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 5, 7 | |
Välj Låt (Jag vill vara din Margareta) | 0718-595 01 | 295 kr | 1, 2 | |
Välj Låt (Regnet det bara öser ner) | 0718-595 02 | 295 kr | 1, 2 | |
Välj Låt (Solen är din) | 0718-595 03 | 295 kr | 1, 2 | |
20 | Barntävlingen (Saxofon) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Trombon) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Klarinett) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Årets bästa | 0718-595 95 | 2.95 kr | 6, 7, 8 | |
Hemmabiopaket | 0718-597 97 | 2.95 kr | 3, 8 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 0, 3 | |
21 | Barntävlingen (Ida) | 0718-591 01 | 2.95 kr | 0-12 år |
Barntävlingen (Emil) | 0718-591 02 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Barntävlingen (Lina) | 0718-591 03 | 2.95 kr | 0-12 år | |
Årets bästa | 0718-595 95 | 2.95 kr | 3, 9 | |
Tomas Ledins gitarr | 0718-597 97 | 2.95 kr | 5, 7 | |
Lådchansen | 0718-596 96 | 2.95 kr | 6, 9 |