37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 208: | Rad 208: | ||
||Barntävlingen (Fem)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | ||Barntävlingen (Fem)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | ||
|- | |- | ||
||Årets bästa||0718-595 | ||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||1, 6, 8 | ||
|- | |- | ||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | ||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||2, 8 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 22.18|18]]'''||Barntävlingen (Vi i femman)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Småstjärnorna)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Gladiatorerna)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||2, 5 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||7, 9 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Jan-Ove)||0718-595 01||2.95 kr||8, 9 | |||
|- | |||
|Utmaningen (Lars-Ove)||0718-595 02||2.95 kr||8, 9 | |||
|- | |||
|Bankvalvet (1863-56569)||031-25 00 20 ||Göteborgstaxa|| | |||
|- | |||
|Bankvalet||0718-232 32||3.95 kr||0, 1, 2 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 22.19|19]]'''||Barntävlingen (Gorillaz)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Mora Träsk)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Electric Banana Band)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||4, 9 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||5, 7 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Jag vill vara din Margareta)||0718-595 01||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Regnet det bara öser ner)||0718-595 02||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|Välj Låt (Solen är din)||0718-595 03||295 kr||1, 2 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.20|20]]'''||Barntävlingen (Saxofon)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Trombon)||0718-591 02||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Barntävlingen (Klarinett)||0718-591 03||2.95 kr||0-12 år | |||
|- | |||
||Årets bästa||0718-595 95||2.95 kr||6, 7, 8 | |||
|- | |||
||Hemmabiopaket||0718-597 97||2.95 kr||3, 8 | |||
|- | |||
||Lådchansen|| 0718-596 96||2.95 kr||0, 3 | |||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.21|21]]'''||Barntävlingen (Ida)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 22.21|21]]'''||Barntävlingen (Ida)||0718-591 01||2.95 kr||0-12 år |
redigeringar