Telefonnummer/Säsong 27: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer |- | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''Säsong 29''' || Bingo||099-575 75 |- ||Jackpotchansen|| 099-239 39 |- |...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Säsong 29]]''' || Bingo||099-575 75 | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Säsong 29]]''' || Bingo||099-575 75|| | ||
|- | |- | ||
||Jackpotchansen|| 099-239 39 | ||Jackpotchansen|| 099-239 39|| | ||
|- | |- | ||
|| Bilduellen||099-232 32 | || Bilduellen||099-232 32|| | ||
|- | |- | ||
||Banken||099-421 21 | ||Banken||099-421 21|| | ||
|- | |- | ||
||Portchansen||099-236 36 | ||Portchansen||099-236 36|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 27.09|9]]''' || Drömresa ||099-235 35||3.95 kr | |||
|- | |||
||Efterlysning Bilduellen||031-25 00 20||Göteborgstaxa | |||
|} | |} |