Telefonnummer/Säsong 28: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 12: | Rad 12: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.21|21]]''' || Drömresa ||099-235 35||3.95 kr|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.21|21]]''' || Drömresa ||099-235 35||3.95 kr|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 28.23|23]]''' || Klöverspelet||099-436 36||4.95 kr||0, 8, 9 / 4, 5, 7 / 2, 8, 9 | |||
|} | |} |