38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 62: | Rad 62: | ||
|- | |- | ||
|Segla i Grekland||099-436 36 ||4.95 kr||0, 5, 6 | |Segla i Grekland||099-436 36 ||4.95 kr||0, 5, 6 | ||
|- | |||
|Barntävlingen||099-574 74||1.95 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 34.10|10]]'''||BingoLotto Resa till Malta||099-435 35||4.95 kr||2, 5, 6 | |||
|- | |||
|Det goda Italien||099-436 36 ||4.95 kr||0, 1, 9 | |||
|- | |- | ||
|Barntävlingen||099-574 74||1.95 kr|| | |Barntävlingen||099-574 74||1.95 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar