38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 58: | Rad 58: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.20|20]]'''||Schweiz||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 5 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.20|20]]'''||Schweiz||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 5 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.21|21]]'''||10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||4, 7, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.22|22]]'''||Barbados||099-445 45||7.50 kr||1, 7, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.23|23]]'''||Lyxresa Mallorca||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|} | |} |
redigeringar