37 837
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 47: | Rad 47: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.08|8]]'''|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.08|8]]'''||Telefonfemman||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | ||
Rad 53: | Rad 53: | ||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]'''|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.09|9]]'''||Telefonfemman||099-14 400||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | ||
Rad 66: | Rad 66: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.11|11]]'''||Spargrisarna||099-92 900||14.90 kr|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.11|11]]'''||Spargrisarna||099-92 900||14.90 kr|| | ||
|- | |||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Slutspelet ||099-26 600||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 57.12|12]]'''||Yatzy||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| | |Hjulia||099-25 500||9.90 kr|| |
redigeringar