Telefonnummer/BingoLotto Göteborg: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 4: | Rad 4: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 6 maj 1996|6 maj 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer |
Versionen från 2 april 2012 kl. 13.58
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad |
---|---|---|---|
4 mars 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer |
6 maj 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer |
14 oktober 1996 | Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer |
16 februari 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer |