Telefonnummer/BingoLotto Göteborg: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 12 september 1994|12 september 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 12 september 1994|12 september 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 6 maj 1996|6 maj 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 6 maj 1996|6 maj 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]''' || Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 18/58/96/82) | |||
|} | |} |
Versionen från 12 maj 2012 kl. 22.17
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
12 september 1994 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
4 mars 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
6 maj 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
14 oktober 1996 | Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
16 februari 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
27 april 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 18/58/96/82) |