Telefonnummer/Säsong 32: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 15: | Rad 15: | ||
||Fotbollsresa||099-436 36 ||4.95 kr||0, 2, 4 | ||Fotbollsresa||099-436 36 ||4.95 kr||0, 2, 4 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 32.03|3]]'''||Kallt eller Varmt (Varmt)||099-435 01|4.95 kr||1, 2, 6 / 3, 7, 8 | |||
|- | |||
|Kallt eller Varmt (Kallt)||099-435 02|4.95 kr||1, 2, 6 / 3, 7, 8 | |||
|- | |||
||Kallt eller Varmt||099-436 36 ||4.95 kr|| | |||
|- | |||
|} | |} |
Versionen från 12 december 2012 kl. 15.08
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
Säsong 32 | Bingo | 099-575 75 | 1.95 kr | Alla |
Lådchansen | 099-431 31 | 4.95 kr | Alla | |
1 | Malaysia | 099-435 35 | 4.95 kr | 4, 5, 8 |
Rydings Miamiresa | 099-436 36 | 4.95 kr | 3, 4, 7 | |
2 | Säng | 099-435 35 | 4.95 kr | 1, 5, 7 |
Fotbollsresa | 099-436 36 | 4.95 kr | 0, 2, 4 | |
3 | Kallt eller Varmt (Varmt) | 4.95 kr | 1, 2, 6 / 3, 7, 8 | |
Kallt eller Varmt (Kallt) | 4.95 kr | 1, 2, 6 / 3, 7, 8 | ||
Kallt eller Varmt | 099-436 36 | 4.95 kr |