Telefonnummer/Säsong 36: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 3: | Rad 3: | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Säsong 36]]''' || Bingo||099- | | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Säsong 36]]''' || Bingo||099-236 36||1.95 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Frispelet||099-447 47||7.50 kr|| | |Frispelet||099-447 47||7.50 kr|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.01|1]]'''||Mallorca||099-445 45||7.50 kr||1, 2, 7 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.02|2]]'''||Dollywood||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 9 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 36.03|3]]'''||50.000 kr (Åsa)||099-447 01||7.50 kr||2, 4, 5 | ||
|- | |- | ||
|50.000 kr (David)||099-447 02||7.50 kr||2, 4, 5 | |50.000 kr (David)||099-447 02||7.50 kr||2, 4, 5 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.04|4]]'''||Italien||099-445 45||7.50 kr||2, 4, 7 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.05|5]]'''||Elvisresa till USA||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 6 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.06|6]]'''||Hemelektronik||099-445 45||7.50 kr||4, 5, 8 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.07|7]]'''||Hurtigruten||099-445 45||7.50 kr||4, 6, 7 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.08|8]]'''||Brasilien||099-445 45||7.50 kr||0, 3, 9 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.09|9]]'''||Fem vinner 10.000 kr||099-445 45||7.50 kr||2, 8, 9 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.10|10]]'''||Möbler||099-445 45||7.50 kr||0, 3, 8 | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 36.11|11]]'''||Barcelona||099-445 45||7.50 kr||2, 6, 9 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 12 februari 2013 kl. 14.19
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
Säsong 36 | Bingo | 099-236 36 | 1.95 kr | |
Frispelet | 099-447 47 | 7.50 kr | ||
1 | Mallorca | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 2, 7 |
2 | Dollywood | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 3, 9 |
3 | 50.000 kr (Åsa) | 099-447 01 | 7.50 kr | 2, 4, 5 |
50.000 kr (David) | 099-447 02 | 7.50 kr | 2, 4, 5 | |
4 | Italien | 099-445 45 | 7.50 kr | 2, 4, 7 |
5 | Elvisresa till USA | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 3, 6 |
6 | Hemelektronik | 099-445 45 | 7.50 kr | 4, 5, 8 |
7 | Hurtigruten | 099-445 45 | 7.50 kr | 4, 6, 7 |
8 | Brasilien | 099-445 45 | 7.50 kr | 0, 3, 9 |
9 | Fem vinner 10.000 kr | 099-445 45 | 7.50 kr | 2, 8, 9 |
10 | Möbler | 099-445 45 | 7.50 kr | 0, 3, 8 |
11 | Barcelona | 099-445 45 | 7.50 kr | 2, 6, 9 |