Telefonnummer/BingoLotto Göteborg: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(7 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 2: | Rad 2: | ||
|- | |- | ||
! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad!!Slutsiffra | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 21 januari 1991|21 januari 1991]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-80 12 00||031-nummer|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-80 12 00||031-nummer|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 4 april 1994|4 april 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 12 september 1994|12 september 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 12 september 1994|12 september 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 7 november 1994|7 november 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 7 november 1994|7 november 1994]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 6 februari 1995|6 februari 1995]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]''' || Bingo/Personnummerdraget||031-25 03 00||031-nummer|| | ||
Rad 30: | Rad 38: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 16 mars 1998|16 mars 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 87/45/96/86) | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 16 mars 1998|16 mars 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 87/45/96/86) | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 4 maj 1998|4 maj 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda/Extra Vinst||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 94/75/17/07) (Extra Vinst: 65/0/4) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 september 1998|14 september 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 69/06/68/67) | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 14 september 1998|14 september 1998]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 69/06/68/67) | ||
Rad 36: | Rad 46: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 2 mars 1999|2 mars 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 84/52/55/65) | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 2 mars 1999|2 mars 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 84/52/55/65) | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 13 april 1999|13 april 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 08/73/72/89) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 18/58/96/82) | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 27 april 1999|27 april 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 18/58/96/82) | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 11 maj 1999|11 maj 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 44/40/62/65) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 75/36/50/88) | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 75/36/50/88) | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 5 oktober 1999|5 oktober 1999]]''' || Bingo/Hemlig Låda||031-25 03 00||031-nummer||(Hemlig Låda: 2/5/7/5) | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 7 mars 2000|7 mars 2000]]''' || Bingo ||031-25 03 00||031-nummer|| | | style="text-align: center;"|'''[[Avsnitt 7 mars 2000|7 mars 2000]]''' || Bingo ||031-25 03 00||031-nummer|| |
Nuvarande version från 23 oktober 2014 kl. 18.20
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
21 januari 1991 | Bingo/Personnummerdraget | 031-80 12 00 | 031-nummer | |
24 januari 1994 | Bingo/Personnummerdraget | 031-80 12 00 | 031-nummer | |
4 april 1994 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
12 september 1994 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
7 november 1994 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
6 februari 1995 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
8 maj 1995 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
4 mars 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
6 maj 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
13 maj 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
13 november 1996 | Bingo/Personnummerdraget | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
14 oktober 1996 | Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
13 januari 1997 | Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 33/10/68/81) |
12 maj 1997 | Bingo/Personnummerdraget/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 06/07/16/98) |
20 oktober 1997 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 47/09/17/57) |
16 februari 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
20 april 1998 | Bingo/Hemlig Låda/Extra Vinst | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 73/84/80/02) (Extra Vinst: 3/7/0) |
16 mars 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 87/45/96/86) |
4 maj 1998 | Bingo/Hemlig Låda/Extra Vinst | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 94/75/17/07) (Extra Vinst: 65/0/4) |
14 september 1998 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 69/06/68/67) |
23 februari 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 24/37/57/96) |
2 mars 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 84/52/55/65) |
13 april 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 08/73/72/89) |
27 april 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 18/58/96/82) |
11 maj 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 44/40/62/65) |
31 augusti 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 75/36/50/88) |
5 oktober 1999 | Bingo/Hemlig Låda | 031-25 03 00 | 031-nummer | (Hemlig Låda: 2/5/7/5) |
7 mars 2000 | Bingo | 031-25 03 00 | 031-nummer | |
14 mars 2000 | Bingo | 031-25 03 00 | 031-nummer |