Telefonnummer/Säsong 35: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(6 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 31: | Rad 31: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.10|10]]'''||Loas Toscana||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 8 | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.10|10]]'''||Loas Toscana||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 8 | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.11|11]]'''||Dubbla pengarna||099-445 45||7.50 kr||1, 7, 8 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.12|12]]'''||Ragnars Västindienkryssning||099-445 45||7.50 kr||0, 2, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.13|13]]'''||66 600 kr||099-445 45||7.50 kr||0, 1, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.14|14]]'''||Drömresa Seychellerna||099-445 45||7.50 kr||1, 3, 7 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.15|15]]'''||15.000 kr||099-445 45||7.50 kr||1, 7, 9 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 35.16|16]]'''||Julklappspengar||099-445 45||7.50 kr||0, 5, 6 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 35.17|17]]'''||Bingolottohästens jackpot||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Childhoodbilen||099-325 80||9.90 kr hela beloppet tillfaller Childhood|| | |||
|- | |||
|Thailand||099-441 41||7.50 kr||2, 3, 7 | |||
|- | |||
|Julklappssäcken||099-442 42||7.50 kr||1, 4, 8 | |||
|- | |||
|Historisk resa||099-445 45||7.50 kr||1, 5, 7 | |||
|} | |} |
Nuvarande version från 31 december 2012 kl. 15.47
# | Vinst | Telefonnummer | Kostnad | Slutsiffra |
---|---|---|---|---|
Säsong 35 | Bingo | 099-235 35 | 1.95 kr | |
Frispelet | 099-447 47 | 7.50 kr | ||
1 | Peter Stormares Hollywood | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 7, 9 |
2 | 50.000 kr | 099-445 45 | 7.50 kr | 5, 7, 8 |
3 | Christers Thailand | 099-445 45 | 7.50 kr | 4, 7, 9 |
4 | Yvonnes New York | 099-445 45 | 7.50 kr | 0, 1, 2 |
5 | Lasses Göteborgslåt | 099-441 41 | 7.50 kr | 2, 4, 9 |
Lasse Berghagens Florida | 099-445 45 | 7.50 kr | 0, 3, 8 | |
Guldjakten 500.000 kr | 099-315 80 | 9.90 kr | ||
6 | Annas Mallorca | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 2, 7 |
7 | 50.000 kr | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 4, 5 |
8 | Marits Provence | 099-445 45 | 7.50 kr | 5, 6, 7 |
9 | Nannes Las Vegas | 099-445 45 | 7.50 kr | 2, 3, 7 |
10 | Loas Toscana | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 3, 8 |
11 | Dubbla pengarna | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 7, 8 |
12 | Ragnars Västindienkryssning | 099-445 45 | 7.50 kr | 0, 2, 7 |
13 | 66 600 kr | 099-445 45 | 7.50 kr | 0, 1, 7 |
14 | Drömresa Seychellerna | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 3, 7 |
15 | 15.000 kr | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 7, 9 |
16 | Julklappspengar | 099-445 45 | 7.50 kr | 0, 5, 6 |
17 | Bingolottohästens jackpot | 099-315 45 | 9.90 kr | |
Childhoodbilen | 099-325 80 | 9.90 kr hela beloppet tillfaller Childhood | ||
Thailand | 099-441 41 | 7.50 kr | 2, 3, 7 | |
Julklappssäcken | 099-442 42 | 7.50 kr | 1, 4, 8 | |
Historisk resa | 099-445 45 | 7.50 kr | 1, 5, 7 |