Soundtrack/Zesam: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i Zesam. ==Soundtrack== <onlyinclude>{|class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Niklas Strömstedt ||24 timmar||{{spotify|id=70TAXV19t2gMXpzN2ecM8I}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Niklas Strömstedt ||24 timmar||{{spotify|id=70TAXV19t2gMXpzN2ecM8I}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Zesam]] | [[Category:Soundtrack|Zesam]] |
Versionen från 12 november 2012 kl. 13.49
Det här en lista över soundtrack i Zesam.
Soundtrack
# | Artist | Låt | Spotify |
---|---|---|---|
1 | Niklas Strömstedt | 24 timmar | |
5 | Uno Svenningsson | En sommar till |