Soundtrack/Zesam: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 9: | Rad 9: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.06|6]]''' ||Carola||Guld i dina ögon||{{spotify|id=0HqwkYjBrPQLbMTpHWt9NB}} | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
[[Category:Soundtrack|Zesam]] | [[Category:Soundtrack|Zesam]] |
Versionen från 28 december 2012 kl. 10.48
Det här en lista över soundtrack i Zesam.
Soundtrack
# | Artist | Låt | Spotify |
---|---|---|---|
1 | Niklas Strömstedt | 24 timmar | |
5 | Uno Svenningsson | En sommar till | |
6 | Carola | Guld i dina ögon |