Soundtrack/Zesam: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Niklas Strömstedt ||24 timmar||{{spotify|id=70TAXV19t2gMXpzN2ecM8I}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.01|1]]''' ||Niklas Strömstedt ||24 timmar||{{spotify|id=70TAXV19t2gMXpzN2ecM8I}} | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.02|2]]''' ||Mikael Rickfors||Happy Man Don't Kill||{{spotify|id=1ZQkJZfZWpUqGbaL1bWY9Q}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} | | style="text-align: center;"|'''[[Zesam/Avsnitt 01.05|5]]''' ||Uno Svenningsson||En sommar till||{{spotify|id=7KvIEj5YVSamgp4UEDqfZq}} |